درپی شائبه رفتن احمدی از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد

معاون اقتصادی استانداری فارس گزینه استانداری کهگیلویه و بویراحمد

تصویر مرتبط

پازلی مرکب از چندین اقدام ، شائبه رفتن احمدی از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از جدی تر کرده است.

یک سایت محلی کهگیلویه وبویراحمد نوشته است، شنیده های غیررسمی حکایت از این دارد که  جمعی در پی رایزنی برای معرفی یدالله رحمانی معاون اقتصادی استانداری فارس به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد هستند .

 به گزارش اول فارس ، راک نیوز در ادامه آورده است: رحمانی بعد از کنار رفتن تبادار- استاندار فارس- مدتی سرپرست استانداری فارس بود و تا آخرین لحظات احتمال می رفت وی استاندار خواهد شد ولی لابی قوی فارسی ها مانع از این کار شد و رحیمی دیگر معاون تبادار به عنوان استاندار معرفی شد.
حضور رحیمی در این جایگاه و عدم تمایل وی به ادامه کار با رحمانی سبب شده وزارت کشور دنبال پیدا کردن یک جایگاه جدید برای رحمانی باشد .
همین موضوع به همراه نزدیکی رحمانی به تاجگردون که زمانی معاون وی در سازمان برنامه و بودجه استان بود و هم چنین ساسان تاجگردون رئیس فعلی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس و جمعی دیگر از اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمدی شانس رحمانی را بالا برده است و این احتمال وجود دارد که این نیروی سیاسی و عمرانی پادنایی که سابقه مدیریت در استان را نیز دارد به عنوان سومین استاندار دولت تدبیر و امید در استان معرفی شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار