چاپ کد خبر: 133558
16 بهمن 1402

معاون جدید توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر کشور، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس منصوب شد.

معاون جدید توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس منصوب شد

به گزارش اول فارس، احمد وحیدی، وزیر کشور روز ۱۶ بهمن در حکمی محسن نعمتی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس منصوب کرد.در متن حکم احمد وحیدی خطاب به محسن نعمتی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

جناب آقای محسن نعمتی

سلام علیکم

بنا به پیشنهاد استاندار محترم فارس و با توجه به تأیید معاون توسعه مدیریت و منابع به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس منصوب می‌شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت مدیریت بهینه منابع به ویژه منابع انسانی با بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت مردمی و وزارت متبوع موفق باشید و با اتکال به خداوند سبحان و توجه به موازین شرع مقدس اسلام و پیروی از منویات و تدابیر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی با بهره‌گیری از آموزه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی، مدیریت جهادی و عمل انقلابی، وظایف محوله را به نحو شایسته انجام و در همه امور رعایت امانت و تقوا را بنمایید.

به گزارش ایسنا، همچنین محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس در حکمی عبدالعلی کریمی، معاون سابق توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس را به‌عنوان مشاور اجرایی استاندار فارس منصوب کرد.

در متن حکم استاندار فارس خطاب به کریمی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای عبدالعلی کریمی

سلام علیکم

خدمت صادقانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی قدر و منزلتی دارد که تنها خداوند تبارک و تعالی می‌تواند پاداش واقعی آن‌را عطا فرماید.

ضمن قدردانی از تلاش ها و مساعی جنابعالی در دوران تصدی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، بدین وسیله شما را به عنوان مشاور اجرایی استاندار منصوب می‌نمایم.

از درگاه خداوند منان توفیق روزافزون شما را در خدمت‌گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت دارم.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار