چاپ کد خبر: 130374
10 دی 1402

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس منصوب شد

آیین تودیع و معارفه سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس با حضور جانشین فرمانده انتظامی فارس برگزار شد.

انتصاب سرهنگ افرامن

به گزارش اول فارس، جانشین فرمانده انتظامی استان فارس در مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: اگر معاونت اجتماعی در مأموریت‌های مختلف پلیسی به نحو احسن به وظایف خود عمل کند، به تبع آن حضور فیزیکی پلیس در جامعه کمتر خواهد شد.

سردار یوسف ملک‌زاده با بیان اینکه امنیت و احساس امنیت در یک جامعه بسیار مهم هستند، گفت: اقدامات معاونت اجتماعی باعث بالا بردن احساس امنیت در جامعه می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به قدرت رسانه‌ها، سواد رسانه‌ای و موضوع روایتگری اول، تصریح کرد: روایتگری اول، به موقع و مناسب در هر موضوع اجتماعی بسیار مهم است و معاونت اجتماعی باید در این مسیر خوب و به موقع عمل کند.

ملک‌زاده با بیان اینکه پلیس به دنبال افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی در جامعه است، گفت: اقدامات معاونت اجتماعی باید بگونه ای باشد که از تبدیل شدن مسائل اجتماعی و فرهنگی به موضوعات امنیتی در جامعه خودداری شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس افزود: معاونت اجتماعی به عنوان سخنگوی پلیس، باید عملکرد، اقدامات و تلاش‌های شبانه روزی مأموران انتظامی در راستای حفظ نظم و امنیت را به خوبی در جامعه ارائه دهد.

انتصاب سرهنگ افرامن

در ادامه سرهنگ حمید افرامن سرپرست جدید معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس عمده‌ترین برنامه‌های خود را تعامل با ادارات و سازمان‌های متولی امنیت و احساس امنیت و هم‌افزایی با آنان، پیگیری و انجام اقدامات اثربخش فرهنگی و اجتماعی با هدف پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه، افزایش منزلت اجتماعی پلیس و پیگیری برنامه‌های اثر بخش با هدف تحقق پلیس جامعه محور عنوان کرد.

در پایان این آئین طی حکمی که توسط سرهنگ دوم اکبر عقدکی رئیس اداره ارزشیابی و انتصابات بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس قرائت گردید، سرهنگ دوم حمید افرامن به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس معرفی و منصوب و با اهدا لوح تقدیر از تلاش‌های ارزنده سرهنگ کاووس محمدی در مدت زمان تصدیگری این پُست، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار