ماجرای ممانعت از ادامه برگزاری یک عروسی در یاسوج

 تالار‌های عروسی را جهت پیشگیری از بیماری کروناویروس در شهر یاسوج تعطیل کرده ایم، اما بعضا مشاهده می‌شود که برخی‌ها در منازل مسکونی خود اقدام به برگزاری مراسم عروسی بدون رعایت کردن دستورالعمل‌های بهداشتی می‌کنند که از مردم انتظار داریم که اقدام به این کار خطرناک نکنند. به گزارش اول فارس، فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: […]

 تالار‌های عروسی را جهت پیشگیری از بیماری کروناویروس در شهر یاسوج تعطیل کرده ایم، اما بعضا مشاهده می‌شود که برخی‌ها در منازل مسکونی خود اقدام به برگزاری مراسم عروسی بدون رعایت کردن دستورالعمل‌های بهداشتی می‌کنند که از مردم انتظار داریم که اقدام به این کار خطرناک نکنند.

به گزارش اول فارس، فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: از ادامه یک مراسم عروسی در روستای “نره گاه” به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده نکردن از ماسک ممانعت شد.

«شاهرخ کناری» در گفتگو با ایسنا افزود: این جشن در یکی از خانه‌های مسکونی روستای “نره گاه” در فضایی محدود با جمعیت زیاد در حال برگزاری بود و فاصله گذاری اجتماعی نیز در این مراسم رعایت نشده بود.

وی اظهارکرد: این نخستین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد است که به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی مانع از ادامه جشن عروسی شده ایم و از این به بعد نیز در صورتی که موارد دیگری از تجمع و شلوغی گزارش و مشاهده شود با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تعطیل خواهند شد.

فرماندار شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از تذکرات دهیار و بخشدار مرکزی به صاحب این عروسی و توجه نکردن به تذکرات با دستگاه قضایی هماهنگی و با همکاری نیروی انتظامی از ادامه این عروسی ممانعت شد.

کناری تصریح کرد: تالار‌های عروسی را جهت پیشگیری از بیماری کروناویروس در شهر یاسوج تعطیل کرده ایم، اما بعضا مشاهده می‌شود که برخی‌ها در منازل مسکونی خود اقدام به برگزاری مراسم عروسی بدون رعایت کردن دستورالعمل‌های بهداشتی می‌کنند که از مردم انتظار داریم که اقدام به این کار خطرناک نکنند.

وی بیان کرد: در صورت مشاهده چنین مواردی با متخلفان در این زمینه طبق قانون برخورد می‌شود و صاحب عروسی به دستگاه قضایی معرفی و باید پاسخگوی عواقب این اقدام خلاف دستورالعمل‌های بهداشتی باشد.

مطالب مرتبط

۱۵ قانون عجیبی که عروس و داماد برای مهمانان عروسی خود فرستادند

نظر آیت الله سیستانی درباره حضور در عروسی همراه با رقص و موسیقی

کشته شدن ۳ نفر در کاروان عروسی حین قدرت نمایی راننده

نظرات