چاپ کد خبر: 31437
14 تیر 1399

منحصربه فردترین خودرو جهان را بشناسید

بوگاتی Chiron یکی از منحصربه فرد ترین خودروهای تولیدی در جهان است که طراحی بی نظیری دارد.

 بوگاتی

به گزارش اول فارس، گران‌ترین اتومبیل‌های جهان شش رقم دارند و قیمت آن‌ها حدود ۲ میلیون دلار است که توسط مارک‌های لوکس مانند رولز رویس، بوگاتی و لامبورگینی ساخته شده است.

بوگاتی Chiron  یکی از  منحصربه فرد ترین خودروهای تولیدی در جهان به شمار می رود. CHIRON سریعترین، قدرتمندترین و منحصر به فرد‌ترین اتومبیل سوپر اسپرت تولیدی در تاریخ BUGATTI است. طراحی پیشرفته، فن آوری نوآورانه و شکل ظاهری و عملکرد محور، آن را به یک شاهکار بی نظیر از هنر، فرم و تکنیک تبدیل کرده و مرز‌هایی را فراتر از تصور قرار می‌دهد.

BUGATTI شخصیت متمایز خود را مدیون خانواده‌ای از هنرمندان و مهندسان است و همواره در تلاش برای ارائه بهترین‌ها، فوق العاده و بی نظیر است. هر عنصر CHIRON ترکیبی از یادآوری تاریخ خود و ابتکاری‌ترین فناوری است. نتیجه، ایجاد منحصر به فرد از ارزش پایدار و دستیابی به نفس خودرو است.

معرفی ویژگی بوگاتی

این خودرو گزینه ای جدید به نام Skyview  دارد که باعث توسعه این خودرو شده است. یکی از گزینه هایی که این خودرو دارد به نام کوره نعل اسبی سمبلیک است که باعث برجسته کردن این خودرو شده است. سقف شیشه‌ای از داخل، منظره‌ای را به ابعاد دیگر تبدیل می‌کند و کابین خلبان را با نور طبیعی سیل می‌کند.

این احساس جدیدی از سرعت و فضا ایجاد می‌کند و یک رانندگی را  به یک تجربه غیرقابل مقایسه و سه بعدی تبدیل می‌کند. 

معرفی ویژگی بوگاتی

تشریح ویژگی انحصاری  Skyview :  عنصر شیشه‌ای در دو طرف خودرو نصب شده است که از بدنه فیبر کربن CHIRON بیرون زده و به سمت بیرونی کشیده می‌شود که این ویژگی مشخصات غیرقابل تصور خودرو را تعریف می‌کند.

CHIRON برای رسیدن به سطح عملکرد بی سابقه خود زیبایی خود را با کارایی عضلانی براق ادغام و ترکیب می‌کند.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%BE

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار