تست روانشناسی شگفت انگیز برای سنجش میزان صبر و طاقت شما

تست روانشناسی شگفت انگیز برای سنجش میزان صبر و طاقت شما

صبوری خود را با تست روانشناسی زیر به چالش بکشید. ممکن است نتیجه تست مهر تائیدی بر شناخت شما از خودتان باشد، یا حتی شما را شگفت‌زده کند. مغز یک اندام کاملا پیچیده است و حتی دانشمندان نیز نتوانسته‌اند آن را به طور کامل درک کنند. با این حال، یک چیز مسلم است: انتخاب‌ها و […]

صبوری خود را با تست روانشناسی زیر به چالش بکشید. ممکن است نتیجه تست مهر تائیدی بر شناخت شما از خودتان باشد، یا حتی شما را شگفت‌زده کند.
مغز یک اندام کاملا پیچیده است و حتی دانشمندان نیز نتوانسته‌اند آن را به طور کامل درک کنند. با این حال، یک چیز مسلم است: انتخاب‌ها و رفتارهای شما منعکس‌کننده شخصیت شما هستند. تست شخصیت‌ شناسی تصویری واقعا می‌تواند زوایای پنهانی شخصیت ما را نشان دهد به شرط آنکه خوب طراحی شده باشد!

تست شخصیتیصبر یک ویژگی کلیدی است که می‌تواند در بسیاری از جنبه‌های زندگی به ما کمک کند و درک اینکه چقدر صبور هستیم می‌تواند در مسیر زندگی مفید باشد. آیا به راحتی ناامید می‌شوید یا می‌توانید در موقعیت‌های چالش‌انگیز آرام و صبور بمانید؟  یکی از سه تصویر زیر را انتخاب کنید و پاسخ تست را در پایین همین مطلب بخوانید. این تست از سه نماد باغ ذن، حلزون و ساعت شنی تشکیل شده که هر نماد نشانگر نگرش متفاوتی نسبت به زندگی است.

تست شخصیتی

اگر باغ ذن را انتخاب کردید

این افراد حس عمیق صبوری را دارند. باغ ذن نماد آرامش و سکون است که نیاز به یک فرد آرام و صبور دارد. این افراد تمایل دارند هنگام تصمیم‌گیری وقت بگذارند و با سرعت پایین زندگی راحت هستند. آنها می‌دانند که صبر یک فضیلت است و با استقامت و فداکاری پاداش‌های بزرگ‌تری به دست می‌آید.

اگر حلزون را انتخاب کردید

این افراد رویکرد متعادلی نسبت به زندگی دارند. آن‌ها با سرعت ثابت و یکنواختی زندگی می‌کنند و باور دارند در زندگی زمانی برای تفکر و زمانی برای عمل وجود دارد. این افراد می‌دانند که عجله کردن هرگز نتیجه خوبی نخواهد داشت و وقت گذاشتن اجازه می‌دهد رویکرد متفکرانه‌تری به زندگی داشته باشند. آن‌ها هم در گفتار و هم در عمل صبور هستند و ایمان دارند پیشرفت واقعی اغلب زمان‌بر است.

اگر ساعت شنی را انتخاب کردید

این افراد بسیار صبور هستند و در زندگی خود عجول نیستند. آنها راضی هستند که بگذارند همه چیز آنطور که می‌خواهد پیش برود، زیرا می‌دانند که همه چیز در زندگی در زمان خودش اتفاق می‌افتد و نیازی به عجله نیست. این افراد به کائنات اعتماد ذاتی دارند و معتقدند که حتی اگر چیزی به نفع آنها پیش نرود، در نهایت همه چیز به بهترین شکل ممکن برای آن‌ها اتفاق خواهدافتاد.

مطالب مرتبط

با انتخاب یک در میزان وفاداری شخصیت خود را بسنجید

این تست تصویری نشان می‌دهد که بهترین ویژگی‌ شخصیتی شما چیست؟

اگر می‌خواهید بدانید فردی متواضع هستید یا مغرور بگویید که در نگاه اول چه می بینید؟

نظرات