چاپ کد خبر: 138316
8 فروردین 1403

میزان کنترل گری ذاتی شخصیت خود را با اولین چیزی که در تصویر می بینید کشف کنید

شخصیت را می‌توان به عنوان عنصری دانست که افراد را از یکدیگر متمایز می‌کند. شخصیت هر کسی منحصر به فرد است و شخصیت هیچ دو نفری هرگز نمی‌تواند یکسان باشد. تست‌های شخصیت به ما کمک می‌کنند تا شخصیت خود را بهتر و کامل‌تر بشناسیم. تست‌های شخصیت تصویری، در واقع ابزاری هستند که از طریق تصاویر، اطلاعاتی را در مورد شخصیت افراد ارائه می‌دهند. این تست‌ها اغلب شامل مجموعه‌ای از تصاویر هستند که افراد باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنند یا به آن‌ها امتیاز دهند. این تست‌ها اغلب بر اساس این فرض هستند که اولین چیزی که یک فرد در یک تصویر می‌بیند، بازتابی از شخصیت او است. یک تصویر واحد می تواند جنبه‌های پنهان شخصیت شما را به گونه‌ای که هرگز تصور نمی‌کردید، آشکار کند.

با انجام دادن این تست می توانید به میزان کنترل گری خودتان پی ببرید تنها کافی است که بگویید در نگاه اول چه می بینید؟

تست شخصیتی

شما اول پرنده را دیدید یا تمساح‌ها را؟ 

پرنده

اگر در نگاه اول پرنده را در این تست روانشناسی مشاهده کردید، ممکن است شخصیتی را بروز دهید که تمایل بیشتری به همکاری و راهنمایی دیگران دارد. این تمایل به هیچ وجه به معنای ضعف نیست، بلکه به معنای احترام عمیق به تلاش جمعی و به رسمیت شناختن ارزش پیروی از رهبری با تجربه است. شما اغلب سطوح بالایی از سازگاری را در همکاری‌های تیمی نشان می‌دهید و بازیکنی عالی هستید که به طور قابل توجهی به پویایی گروه کمک می‌کنید.
توانایی شما در اعتماد به دستورات دیگران و کار هماهنگ در چارچوب‌های تعیین شده باعث می‌شود شما در نقش‌هایی ارزشمند باشید که نیاز به هماهنگی و پایبندی به اهداف مشترک دارند. با این حال، پرورش اعتماد به نفس شما در بیان نظرات و تصمیم گیری برای رشد شخصی و توسعه رهبری شما بسیار مهم است.

دو تمساح

اگر در نگاه اول دو سر تمساح را در این تست روانشناسی مشاهده کردید، نشانه قوی از شخصیت شما را نشان می‌دهد که خواهان کنترل و رهبری است. این ترجیح برای فرماندهی به جای پیروی از دستورالعمل ها، از ماهیت مطمئن و قاطعانه ذات شما صحبت می‌کند. شما اغلب در محیط‌هایی که می‌توانید تصمیمات استراتژیک بگیرید و دیگران را راهنمایی کنید، برتر هستید.

تمایل شما برای قرار گرفتن در رأس قدرت از باور به توانایی شما برای گذر از چالش‌ها به طور مؤثر ناشی می‌شود. در حالی که این باور و تمایل می‌تواند به عنوان یک محرک قدرتمند و ویژگی‌های قابل توجه رهبری شناخته شود، برای شما ضروری است که انعطاف پذیری را نیز در نظر بگیرید و دیدگاه‌های دیگران را برای حفظ هماهنگی در تنظیمات مشارکتی در نظر بگیرید.

منبع: ستاره

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار