• 09 / اردیبهشت 1402 / 16:01
  • شناسه خبر : 110364

ناگفته های فرمانده انتظامی فیروزآباد از کشته شدن ۴ نفر در نزاع خانوادگی بخش میمند

فرمانده انتظامی فیروزآباد گفت: در پی درگیری روز گذشته در بخش میمند، متاسفانه ۴ نفر به قتل و یک نفر نیز زخمی و روانه بیمارستان شد.

به گزارش اول فارس ، سرهنگ “حمید جوکار” در این باره اظهار داشت: ساعت ۱۸۱۵ روز هشتم اردیبهشت ماه، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری خانوادگی منجر به قتل در بخش میمند فیروزآباد، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که زن و شوهری که چندین سال با هم اختلاف خانوادگی داشته‌اند و در حالی که برای حل مشکل در منزل پدر همسرش حضور داشته‌اند با هم درگیر لفظی می‌شوند که متاسافانه فردی (برادر زن) با اسلحه کلت به سمت داماد ۳۴ ساله شلیک و او را به قتل می‌رساند و در همین حین مادر قاتل که برای وساطت حضور داشته با شلیک یک گلوله از ناحیه دست مجروح و سپس فرد ضارب سریعا متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی فیروزآباد ادامه داد: قاتل ۲۸ ساله عصبانی که چند مدتی عاشق دختری جوان بوده و با مخالفت شدید پدر دختر مواجه بوده است بلافاصله به منزل وی (پدر دختر) عزیمت و پس از به قتل رساندن پدر و مادر ۴۵ و ۶۳ ساله دختر با اسلحه کلت، خودش نیز اقدام به خودکشی می‌کند.

سرهنگ “جوکار” با بیان اینکه حال مجروح رضایت بخش می‌باشد، گفت: در بررسی صحنه دوم جرم، ۲ قبضه اسلحه کمری کلت در کنار اجساد کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی ضمن تاکید بر این نکته که برخورد با مخلان نظم و امنیت به صورت ویژه در دستور کار پلیس است، از شهروندان درخواست کرد برای حل مشکلات خود به مراکز مشاوره معتبر مراجعه کنند تا شاهد چنین حوادث ناگوار و دلخراشی نباشیم.

دو مطلب جذاب و متفاوت دیگر برای خواندن شما:

چگونه عینک آفتابی خوب ، خوشگل و باکیفیت انتخاب کنیم؟

چهره جدید و باورنکردنی شهرام قائدی بازیگر فارسی سینما و تلوزیون !

بیشتر بخوانید:

رئیس اورژانس همدان در باغ‌های دیزج به قتل رسید
این قاتل مرد فلج را در لارستان زنده زنده به آتش کشید
انتقام وحشتناک قاتلان گوش بر از ۲ زورگیر افغانی

ثبت دیدگاه