• 15 / اسفند 1401 / 20:21
  • شناسه خبر : 105855

نحوه پیگیری و رهگیری کارت سوخت های جا مانده در جایگاه ها

کارت‌های سوخت جامانده در جایگاه‌ها با راه‌اندازی سامانه‌ای، در سایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران قابل رهگیری است.

نحوه پیگیری و رهگیری کارت سوخت های جا مانده در جایگاه ها

به گزارش اول فارس، بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، مالکان خودروها در صورت جا گذاشتن کارت سوخت شخصی خود در جایگاه‌ها می‌توانند به این سامانه به آدرس www.scs.niopdc.ir مراجعه و با وارد کردن شماره VIN خودرو، از محل کارت سوخت مطلع شوند و در اسرع وقت آن را دریافت کنند.

کارت‌های جامانده تا ۱۰ روز در اختیار جایگاهی که کارت در آنجا مانده است، خواهد بود و پس از آن به نواحی مرتبط با جایگاه، منتقل و تا سه ماه برای تحویل به مالک در ناحیه نگهداری می‌شود.

کارت‌های جامانده در جایگاه‌های سوخت پیش از این تحویل نواحی می‌شد و اطلاع‌رسانی مناسبی در این باره انجام نمی‌شد که مالکان بدانند کارت سوخت آنها به‌طور دقیق در کدام جایگاه جامانده است.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به‌منظور جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی اطلاعات کارت‌های سوخت جامانده در جایگاه‌های سراسر کشور و سهولت دسترسی صاحبان، سامانه‌ای را ایجاد کرد که این سامانه بتواند اطلاعات کارت‌های جامانده در جایگاه‌های عرضه سوخت را جمع‌آوری کند که اطلاعات کارت‌های جامانده ازسوی اپراتور در این سامانه به‌صورت دائمی به روز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

کارت بانکی افراد جایگزین کارت سوخت می شود
بازگشت سقف سوخت‌گیری بنزین در هر نوبت به روال قبل
در سال ۱۴۰۲: زدن بنزین فقط با کارت سوخت شخصی

ثبت دیدگاه

  • حمزه

    تاریخ : ۱۶ - اسفند - ۱۴۰۱

    یکسال بیشتر ثبت نام کردم هنوز نیومده قدرت اول خاورمیانه نمیتونه کارت سوخت رو تحویل بده