• 20 / شهریور 1402 / 17:51
 • شناسه خبر : 120695

نرخ و نحوه ثبت نام سرویس مدارس استان فارس اعلام شد+جزئیات

۲۵ شهریورماه ۱۴۰۲ آخرین مهلت برای نام‌نویسی استفاده از سرویس مدارس فارس است .

هزینه و نحوه ثبت نام برای استفاده از سرویس مدارس در فارس اعلام شد

به گزارش اول فارس،آخرین فرصت برای ثبت نام و دریافت خدمات سرویس مدارس ۲۵ شهریورماه اعلام شد .

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس با بیان این‌که والدین دانش‌آموزان می‌توانند نرخ مصوب سرویس مدارس را در بخش «نرخ نامه سرویس مدارس ۱۴۰۲ -۱۴۰۳» مشاهده کنند، گفت : ۲۵ شهریورماه آخرین مهلت برای نام‌نویسی استفاده از سرویس مدارس است و رانندگان نیز تا همین تاریخ می‌توانند برای به عهده گرفتن سرویس به شرکت‌های پیمانکار مراجعه کنند.

حشمت‌الله وفایی با اعلام اینکه نرخ سرویس مدارس فارس برای سال تحصیلی جدید از سوی شورای شهر تصویب شده، افزود: این نرخ بسته به نوع خودرو، تعداد دانش‌آموزان و میزان مسافت برای دانش‌آموزان متفاوت است.
بر این اساس سرویس مدارس به پنج گروه دسته بندی شده‌اند که نرخ استفاده از آن‌ها برای دانش‌آموزان بسته به نوع خودرو برای یک کیلومتر از چهار میلیون و ۴۸ هزار تومان تا هفت میلیون و ۳۹۸هزار تومان متغیر است و هزینه مسافت بیشتر نیز به آن افزوده می‌شود. وی اضافه کرد: میزان ۱۰ درصد به نرخ سرویس مدارس واقع در طرح مصوب محدوده ترافیک شهر شیراز و پنج درصد نیز به نرخ مصوب خدمات حمل‌ونقل دانش‌آموزان مدارس خاص (استثنایی) افزوده خواهد شد.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس توضیح داد: نرخ سرویس مدارس از ابتدا از سوی سازمان حمل‌ونقل شهرداری به آموزش و پرورش پیشنهاد و سپس در شورا‌های شهر نیز مصوب شد و پس از تایید از سوی فرمانداری‌ها، از طرف سازمان‌های حمل‌ونقل شهرداری به آموزش‌وپرورش ابلاغ شد. وفایی ادامه داد: این نرخ‌نامه برای آگاهی مردم بر روی سامانه https://shirazs.org/ قرار گرفته و به شرکت‌های پیمانکار سرویس‌های مدارس نیز ابلاغ شده تا مبنای کار قرار گیرد.

وی  رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس تأکید کرد: والدین پس از ثبت‌نام سرویس مدارس از پرداخت هرگونه وجه نقد و دستی به رانندگان خودداری کنند؛ چراکه دریافت هر هزینه‌ای خارج از درگاه الکترونیکی سامانه سرویس مدارس  یا شیراز اس خلاف قانون است.

وفایی توضیح داد: هزینه سرویس مدارس از این درگاه الکترونیکی در سه قسط ۴۰، ۴۰ و ۲۰ درصدی در آبان، بهمن و اسفندماه از دانش‌آموزان دریافت می‌شود و سرویس‌ها تا پایان اردیبهشت‌ماه به دانش آموزان خدمت‌رسانی می‌کنند.

چه تعداد بامبو برای خوش شانسی در خانه نگهداری کنیم؟

آقای وزیر جهاد کشاورزی ، سازمان فارس معاونت توسعه بازرگانی ندارد میشه بگید چرا ؟

سریعا از مطالب و اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 ورود به کانال تلگرام 

 ورود به کانال واتساپ 

 ورود به کانال ایتا

 ورود به کانال سروش 

ورود به کانال روبیکا

 ورود به کانال بله 

بیشتر بخوانید:

اگر این مرد را جایی دیدید فوراً پلیس را خبر کنید +عکس
لحظه دستگیری قاتل مسلح که ۵ نفر را در فارس کشته و مجروح کرد + عکس
افزایش ترک تحصیل فرزندان کارگران به دلیل فقر مالی در استان فارس

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا ما رانندگان هرسال در جهرم برای گرفتن سرویس باید به دادگاه مراجعه جهت سوع پیشینه .
  مگر یک بار کفایت نمی کند .
  هرسال هزینه کارت سلامت گرفتن مالیات ناکسی رانی و آموزش پرورش هرسال مبلغی بالای یک ملیون و دویست بابت این کارها چرا و آنوقت هزینه هر دانش آموز سال قبل ۳۰۰ هزارتومان در ماه بود و بعصی دانش آموزان وسط سال سرویس را کنسل می کنند کل
  کسی پاسخ گو نیست لطفا رسیدگی
  ———–
  ۱۳ ترفند برای تشخیص مرغ سالم از فاسد که به شما نمی گویند