• 18 / اردیبهشت 1402 / 6:17
  • شناسه خبر : 111052

نرخ یک دقیقه تماس تصویری برای سیم‌کارهای دائمی و اعتباری

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رگولاتوری، سقف تعرفه یک دقیقه تماس تصویری برای سیم‌کارهای دائمی و اعتباری را ۱۵۰۰ ریال تعیین و ابلاغ کرد.

به گزارش اول فارس ، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رگولاتوری در جلسه شماره ۳۴۲ تعرفه(نرخ) خدمت مکالمه ویدئویی را به شرح زیر تصویب کرد:

ماده ۱- سقف تعرفه یک دقیقه مکالمه ویدئویی (اعم از درون شبکه و برون شبکه)، برای سیمکارت های دائمی و اعتباری برابر (۱۵۰۰) ریال تعیین می‌شود.

ماده ۲- دارندگان پروانه ارائه دهنده خدمات تلفن همراه می‌توانند با رعایت مفاد این مصوبه و دیگر مقررات و شرایط مربوط، بسته‌های مختلف تعرفه‌ای را متناسب با نیاز مشترکین تعریف و ارائه کنند.

ماده ۳- دارنده پروانه برای ارائه خدمت مکالمه ویدئویی مجاز به دریافت مبالغی تحت عنوان خدمت داده تلفن همراه نیست.

ماده ۴- در صورت عدم توافق طرفین، تعرفه اتصال متقابل مکالمات ویدئویی خاتمه یافته به شبکه‌های تلفن همراه برابر ۵۰ سقف تعرفه مکالمه ویدئویی تعیین می‌شود.

ماده ۵- به شرط تفکیک درآمد خدمت مکالمه ویدئویی در صورت‌های مالی حسابرسی شده، رعایت الزامات مصوب کمیسیون و تأیید سازمان، حق السهم دولت از درآمد ارائه خدمت مذکور تا انتهای سال ۱۴۰۳، هشت درصد (۸) تعیین می‌شود.

ماده ۶- تفسیر این مصوبه صرفاً با کمیسیون است.

ماده ۷- این مصوبه در هفت ماده به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسید.

گفتنی است که در حال حاضر سرویس تماس تصویری بدون نیاز به نصب اپلیکشن روی اپراتورهای تلفن همراه آزمایش و برقرار شده است و کاربران دارای برخی مدل‌های اندرویدی گوشی موبایل می‌توانند از این خدمات بهره مند شود.

بیشتر بخوانید:

نحوه فعالسازی سرویس جدید و رایگان تماس تصویری با گوشی مشترکین همراه اول
قابلیت تماس تصویری بدون نیاز به نرم‌افزار در کدام اپراتور فعال است؟
خبر خوش وزیر ارتباطات درباره فعال شدن تماس تصویری در تلفن همراه

ثبت دیدگاه

  • باهر

    تاریخ : ۱۹ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

    اول گفتند رایگان هست!!!!!!