• 12 / شهریور 1402 / 0:26
 • شناسه خبر : 120095

۵۰ خدمت تأمین اجتماعی در نسخه جدید اپلیکیشن ” تأمین من “

نصب و استفاده از برنامه کاربردی “تأمین من” روی گوشی‌های تلفن همراه و استفاده از خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی کاملاً رایگان است.

نسخه جدید اپلیکیشن " تأمین من "

به گزارش اول فارس ، همزمان با هفته دولت و در راستای توسعه و تسهیل ارائه خدمات غیرحضوری به ذی‌نفعان سازمان تأمین‌اجتماعی، با انتشار نگارش جدید برنامه کاربردی تلفن همراه «تأمین من»، در مجموع ۵۱ خدمت غیرحضوری این سازمان از طریق این برنامه در اختیار کاربران قرار گرفت.

نگارش جدید برنامه کاربردی تلفن همراه “تأمین من” از هفتم شهریور در دو نسخه Android  و PWA برای بهره‌برداری کاربران منتشر شده است. در این نگارش ویژگی‌های  سرویس مشاهده تأییدیه‌های دریافتی از مراجع پزشکی، سرویس مشاهده لیست بازپرداخت‌های هزینه‌های درمانی و  امکان پرداخت حق بیمه اختیاری به این برنامه اضافه شده است.

براساس این گزارش مهم‌ترین بهبودهای انجام شده در این نگارش نیز شامل اصلاح نمایش نسخه الکترونیک در بخش نمایش نسخ افراد تبعی، اصلاح مکانیزم پرداخت و جلوگیری از پرداخت‌های تکراری، اصلاح سرویس تغییرشماره همراه و اصلاح نمایش سابقه برای برخی از کاربران است.

برنامه کاربردی “تأمین من” از سایت سازمان تأمین‌اجتماعی به نشانی hamrah.tamin.ir  و نیز از  فروشگاه‌های مجازی (مانند بازار و مایکت) قابل دریافت است.

برای استفاده از این برنامه کاربردی روی گوشی‌های تلفن همراه، کاربران و ذی‌نفعان سازمان تأمین‌اجتماعی باید در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی به نشانی es.tamin.ir ثبت‌نام کرده باشند و چنانچه بعد از نصب برنامه کاربردی “تأمین من” بر روی گوشی تلفن، کاربر در این سامانه ثبت نام نکرده باشند در اولین نوبت استفاده از برنامه به نشانی es.tamin.ir هدایت می‌شود تا کار ثبت‌نام را انجام دهد.

دانلود، نصب و استفاده از برنامه کاربردی “تأمین من” بر روی گوشی‌های تلفن همراه و استفاده از خدمات غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی کاملاً رایگان است و نیاز به هیچ پرداختی نیست.

مطالب مرتبط

اپلیکیشن «تأمین‌ من» با ۵۱ خدمت تأمین‌اجتماعی حتی محاسبه مبلغ «مستمری»

بدون معطلی این ۱۳ اپلیکیشن را از گوشی حذف کنید

مدیرکل جدید تأمین اجتماعی استان فارس منصوب شد

نظرات

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  متاسفانه خدمات تامین اجتماعی خوب وکامل نیست، وقتی کدهای استعلام بینه روچندماهه غیرفعال کردن آیاجز۵۱خدمات هست؟ بنده درساتهای زیادی پیام دادم پلی محل نذاشتن


 • یه بازنشسته تامین

  تاریخ : ۱۲ - شهریور - ۱۴۰۲

  چرا این همه زحمت میکشید ما از خدمات شما خجالت میکشیم به اندازه یه شاهنامه متن نوشتیه کدوم خدمات از مخارج دکتری فقط دارو که ۲درصد حساب میکنید اگه ۱۰۰تومن دارو داشته باشیم بیمه ۲هزارتومن میده ویزیت که اصلا عکس سنو ازمایش وبقیه هم تکمیلی داریم پول میدیم تازه هزاران نفر از ما نون میخورن عینک طبی هر قیمتی بگیری فقط ۱۰۰تومن میده ان هم هر چندسال یک باار ولی تو حرف و نوشتن خدمات واقعا زیاده