نظر عبدالرزاق موسوی در مورد جایگزینی مهدی حاجتی در شورای شهر شیراز

عضو شورای شهر شیرازگفت: رای مردم بر نگاه حزبی ارجحیت دارد و نگاه سیاسی نمی تواند عاملی برای نادیده گرفتن اعتماد مردم شود. اول فارس | اجتماعی : عبدالرزاق موسوی  عنوان کرد: اولین نکته در خصوص ورود عضو جایگزین موقت به شورای شهر این است که جدا از نگاه های حزبی باید به رای مردم […]

نتیجه تصویری برای عبدالرزاق موسوی شورای شهر شیراز

عضو شورای شهر شیرازگفت: رای مردم بر نگاه حزبی ارجحیت دارد و نگاه سیاسی نمی تواند عاملی برای نادیده گرفتن اعتماد مردم شود.

اول فارس | اجتماعی : عبدالرزاق موسوی  عنوان کرد: اولین نکته در خصوص ورود عضو جایگزین موقت به شورای شهر این است که جدا از نگاه های حزبی باید به رای مردم احترام گذاشته شود و با توجه به آرایی که مردم داده اند هیچ یک از اعضای شورای شهر نمی توانند به علت های مختلف با رای مردم مخالفت کند.

او در خصوص جایگزین احتمالی عضو سیزدهم شورای شهر نیز اظهار کرد: محمد تقی تذروی چهره ای مورد اعتماد مردم است که به وی رای داده شده است.

موسوی در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر اینکه برخی از اعضای شورای شهر به این علت با معارفه محمد تقی تذروی مخالفت کرده بودند تا شاهد ورود عضوی اصولگرا به شورای شهر نباشند نیز تصریح کرد: در جلسه هماهنگی اعضای شورای شهر تنها مفاد قانونی برای تعیین تکلیف عضو سیزدهم شورای شهر مطرح شد چنین موضوعی در اعضای شورای شهر دیده نشده که نگران این باشند که اقای تذروی به شورا راه پید ا کند.

عضو کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی متذکر شد: اعضای شورای شهر آنقدر سعه صدر دارند که بتواند یک نفر که نگاه سیاسی متفاوتی از دیگر اعضا داشته باشد را در میان خود قرار دهند و زمینه همکاری با این عضو را نیز فراهم می کنند.

کارکرد شورای شهر اجتماعی است

رئیس کمیسیون برنامه بودجه امورحقوقی و املاک شورای شهر شیراز در خصوص کارکرد شورای شهر نیز گفت: کارکرد شورای شهر اجتماعی است البته نمیت وان نگاه سیاسی شورای را به طور کلی نفی کرد و تاثیر پذیری رویدادهای اجتماعی از مسائل سیاسی را نیز نمی توان نادیده گرفت اما کارکرد شورا کارکری اجتماعی است.

این عضو شورای شهر شیراز ادامه داد: نگاه سیاسی در تصمیم گیری ها و کارکرد های شورای شهر کمتر ثاثیر گذار بوده اما در اصول کلی می توان گفت که این نگاه لحاظ می شود.

مطالب مرتبط

اعتراض به عدم حضور روسای ستاد دو کاندیدا در مناظره دانشگاه شیراز (+ویدئو)

مهدی حاجتی: به یکسال حبس و دو سال تبعید محکوم شده ام

مهدی حاجتی آزاد شد

نظرات