• 23 / تیر 1402 / 13:49
  • شناسه خبر : 116430

نظر پلیس در باره دلیل اشتباه در ثبت ساعت وقوع تخلفات رانندگی

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور فراجا از رفع خطای سیستمی پیش آمده در ثبت ساعت وقوع برخی از تخلفات رانندگی خبرداد.

دلیل خطا در اعلام ساعت وقوع تخلفات رانندگی چه بود؟

به گزارش اول فارس ، سرهنگ محمد حسن ابراهیم پور با اشاره به مشکل پیش آمده در ثبت ساعت وقوع برخی از تخلفات رانندگی، اظهارکرد: در هفته‌های اخیر به دلیل بروز مشکلات فنی در ساعت سرور سامانه مرکز اجرائیات آن دسته از رانندگانی که مرتکب تخلف رانندگی شده بودند، در پیامک ارسال شده مغایرت زمان وقوع تخلف را مشاهده کردند. این موضوع به اجرائیات اطلاع داده شد که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، تنظیم ساعت سرور سیستم اجرائیات دلیل آن بوده است.

وی ادامه داد:‌ در سنوات گذشته ساعت رسمی کشور یک ساعت جلو کشیده می‌شد و امسال این تغییر رخ نداد در حالی که در تنظیمات پیش‌فرض سرور چنین تغییری اعمال شده بود،   همین موضوع نیز موجب شده بود کاربرانی که پیامک تخلف را دریافت می‌کردند، از نظر زمان وقوع تخلف یک ساعت تفاوت را مشاهده کنند. به عبارت دیگر زمان وقوع تخلف در پیامک ارسالی یک ساعت جلوتر اعلام می‌شد.

ابراهیم پور با بیان اینکه درحال حاضر مشکل فنی سیستم برطرف شده و زمان وقوع تخلف با پیامک ارسالی مطابقت دارد، خاطرنشان کرد: اصل تخلف توسط کاربران محرز بوده و کاربران می‌توانند از طریق سایت راهور۱۲۰، نرم‌افزار موبایلی پلیس من یا با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰   نسبت به استعلام و پرداخت جرائم خود اقدام کنند

مطالب مرتبط

زمان اجرای نرخ‌های جدید جرایم رانندگی اعلام شد+فایل پی‌دی‌اف

این تخلفات رانندگان از نظر پلیس حادثه‌ساز محسوب می شوند

قوانین جدیدی که رانندگان در شیراز باید رعایت کنند تا جریمه نشوند

نظرات

  • سیروس

    تاریخ : ۲۳ - تیر - ۱۴۰۲

    اینا که حرم خورهستند من سرکار بودم اصفهان جریمه از آبادان اومده برام سزاواره