• 21 / اردیبهشت 1402 / 15:25
 • شناسه خبر : 111377

نقره داغ شدن شوتی های گوسفندی در جاده های فارس

نیروی انتظامی استان فارس از توقیف ده ها راس گوسفند در محورهای مختلف استان فارس خبر داد.

خودروهای شوتی حامل احشام قاچاق در دام پلیس “گراش”

جانشین فرمانده انتظامی “گراش”  از توقیف ۵ دستگاه خودرو شوتی و کشف ۷۳ راس گوسفند قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “داریوش انصاری” دبیان کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، مأموران پاسگاه فداغ این فرماندهی حین گشت‌زنی و کنترل محورهای مواصلاتی به ۵ دستگاه پژو و وانت‌بار مشکوک و آنها را با اقدامات فنی و تخصصی متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودروها، ۷۳ رأس گوسفند قاچاق که فاقد هرگونه مجوز از دامپزشکی بود کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی “گراش” با بیان اینکه در این خصوص هر ۵ راننده با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: ارزش احشام قاچاق برابر نظر کارشناسان، ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

توقف خودرو حامل احشام قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد از کشف ۵۰ راس گوسفند قاچاق خبر داد.

سرهنگ “مهراب زارع‌پور”  در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی لامرد حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی به یک خودرو وانت نیسان که به سمت استان هرمزگان در حال حرکت بود مشکوک که پس از توقیف و بازدید از آن ۵۰ راس گوسفند قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ “زارع پور” با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش احشام قاچاق ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: راننده پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

توقیف خودروهای شوتی حامل احشام در “گراش”

جانشین فرمانده انتظامی “گراش” در اجرای  طرح برخورد با قاچاق، از توقیف ۵ سواری پژو و کشف ۷۸ راس گوسفند در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “داریوش انصاری”  بیان کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، مأموران پاسگاه “ارد” این فرماندهی حین گشت‌زنی و کنترل محورهای مواصلاتی به ۵ سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از این خودروها، ۷۸ رأس گوسفند قاچاق که فاقد هرگونه مجوز از دامپزشکی بود کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی “گراش” با بیان اینکه در این خصوص هر ۵ راننده با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: ارزش احشام قاچاق برابر نظر کارشناسان، ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

کشف ۴۶ راس گوسفند قاچاق در زرین دشت

جانشین انتظامی “زرین‌دشت” از کشف ۴۶ راس گوسفند قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “محمدحسین عوض‌پور”  بیان کرد: ماموران انتظامی زرین‌دشت حین کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه کامیون حامل احشام مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو موفق شدند ۴۶ راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز حمل را کشف و راننده را نیز دستگیر کنند.

جانشین انتظامی “زرین دشت” با بیان اینکه کارشناسان ارزش احشام مکشوفه را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: راننده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

احشام قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از کشف ۲۸ راس گوسفند قاچاق در بازرسی از یک دستگاه وانت نیسان خبر داد.

سرهنگ “محمدهاشم قسام”  در تشریح این خبر بیان کرد: در اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی فسا حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و با علائم هشداری دستور توقف آن را صادر کردند.

وی افزود: افسران پلیس در بازرسی از آن خودرو، ۲۸ راس احشام قاچاق که با هدف انتقال به استان های مرزی بارگیری شده بود را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی فسا ارزش گوسفندهای قاچاق را برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرد و گفت: احشام مکشوفه تحویل ستاد تملیکی استان و راننده روانه دادسرا شد.

فال امروز|فال حافظ امروز ۲۵ اردیبهشت /زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  یکساله که ازفیروزآبادبطرف لامردقاچاق میکنندمنتهاچندنفرازرانندهای شوتی بارشوه ۱۰ و۵ میلیونی ردمیشنندهمیشه آنهاآشناست پول بگزاریدروی سنگ آب میشود


 • آشناست

  تاریخ : ۲۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  بنده خدا برو پاسگاه …. هرمزگان ببین روزانه ۳۰۰۰ گوسفند با رمز …. دارن اجازه عبور میدن ولی باید با …. حساب و کتاب داشته باشی و گر نه به جرم گزارش مواد تیربارانت میکنن میگی نه امتحان کن.


 • وطن دار

  تاریخ : ۲۱ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  دوست عزیز اون ماشینهایی که میگیرن حساب و کتاب ندارن


 • عدالت

  تاریخ : ۲۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  طرف ماشینش توجاده خراب میشه با بارگوسفند به طرف لامردبندرصدمتریرازجاده دورمیشه که پلیس نیادبگیره یه رهگزری وقتی میبینه بارش بره گزارش میده پاسگاه منطقه میان میگیرن طرف ازروهمین ۷تا ماشین دیگه روهم میگیرن حالا گوسفندا طرف که نمیدن الان برآزادی هرخودرو۴۰۵گفتن باید۹۰میلیون واریزدکنن حالا بارگوسفندهاروچندمیبردن ازشیرازبارزدن تا اشکنان لامرد۲۲۰۰سوخت اصطحلاک هم هستدهیچ نفع ای برا راننده پژونداره اینا یه مشت بچه سسول هستن فقط بهشون بگن شوتی میرن تواین کارماشین هم هیچکدومش مال خودشون نیست یا مال پدرداده اینا یابرادریاخواهرکه رحم هم نمیکنن چندتا ازهمین شوتی شوتی هاکه میگن توجاده فیروزآبادعسلویه تصادف کردن مردن چندتا توجاده قیروخنج تقریبا فقط دریک سال گذشته ۲۰تا۲۵ راننده شوتی ازفیروآباد تصادف کرده مرده


 • چغندر

  تاریخ : ۲۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  اینها‌همه‌شعر‌جلو‌ایست‌ویازرسی‌شهید‌ یک‌ساعت‌وایستید‌می‌دونین‌که‌چه‌خبره‌بازرسی‌گلوگاه‌…..کیلومتری‌بندرعباس


 • مجید

  تاریخ : ۲۳ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  روزانه دویس سیصدتا شوتی بار گوسفند میبرن ، چاربنج تاش گرفتن بنظرشون هنر کردن.

  خانه از پای بست خرابست.


 • احمد

  تاریخ : ۲۳ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  تو را بخدا پوست این راننده ها رو بکنید که باعث و بانی افزایش قیمت گوشت میشن گوشت گوسفند قیمت ان سر به فلک کشیده


 • رضا

  تاریخ : ۲۳ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  عجب حکایتیه یه عده شکم گشنه برای شکم پروری مردم یه کشور دیگه از شکم هموطنان خودشون میزنن طرف صبح تا شب میره کارگری با پولش یک کیلو گوشت نمی تونه بخره وا اسفا ازراین مملکت داری