• 10 اسفند 1401
  • دسته‌بندی: عکس و فیلم
  • شناسه خبر : 105356
  • منبع خبر: هفت صبح

نگاه کنید|چند قاب عکس تاریخی و نوستالژی که تاکنون ندیده اید

نگاه کنید|چند قاب عکس تاریخی و نوستالژی که تاکنون ندیده اید

 ‌با قاب تاریخ به ایران قدیم سفر‌ و یادی ‌‌از ‌گذشته می‌کنیم. در تهیه این مجموعه، از تصاویر کمتر دیده ‌شده‌ای استفاده شده که تماشای آنها خالی از لطف نیست. عکس‌هایی از مشاهیر تاریخ معاصر ایران، شهرهای ایران، خودروهای نوستالژیک، عکس‌های فوتبالی‌ و… برای دیدن تصاویر و شرح آن ادامه مطلب را بخوانید. قاب مشاهیر […]

 ‌با قاب تاریخ به ایران قدیم سفر‌ و یادی ‌‌از ‌گذشته می‌کنیم. در تهیه این مجموعه، از تصاویر کمتر دیده ‌شده‌ای استفاده شده که تماشای آنها خالی از لطف نیست. عکس‌هایی از مشاهیر تاریخ معاصر ایران، شهرهای ایران، خودروهای نوستالژیک، عکس‌های فوتبالی‌ و… برای دیدن تصاویر و شرح آن ادامه مطلب را بخوانید.

قاب مشاهیر
استقلال ‌قهرمان جام باشگاه‌های تهران – ‌ورزشگاه آزادی – مرداد ۱۳۶۴؛‌ از راست ایستاده‌: رضا رجبی، بهتاش فریبا، رسول غنی‌زاده، ‌‌حبیب‌نژاد (‌لیدر‌)، پرویز مظلومی، مجید رضایی و سعید مراغه‌چیان (‌کاپیتان ). نشسته‌: عبدالعلی چنگیز، احمد حیدرخان، مجید نامجو‌مطلق، شاهین بیانی و جعفر مختاری‌فر.(وب‌سایت جام تخت‌جمشید)

قاب تاریخ ۱
جمشید آموزگار در حال دست‌بوسی فرح پهلوی به همراه همسرش و جعفر شریف‌امامی و عبدالله ریاضی‌. (موسسه مطالعات تاریخ معاصر)

قاب نوستاژی ۱
ساختمان هواپیمایی ایرویز و ایر‌فرانس، مرسدس ۱۹۰، اتوبوس‌های دوطبقه سبزرنگ، شورولت ایران، جیپ و… در خیابان شاه‌رضا (انقلاب) – سال ۱۳۵۴

قاب نوستالژی ۲
عکس گروهی از سایت دنیای زنان قاجار؛ ایستاده از راست: پرویز (پسر تاتیانا) و شامیل؛ نشسته از راست: زهرا محمدی (همسر شامیل)، صوفیا (دختر زهرا و شامیل)، تاتیانا و جلوی او لادن (دختر زهرا و شامیل)، بیوک آقا (پسر زهرا و شامیل)‌ و پوران (دختر تاتیانا)

قاب تاریخ ۲
تظاهرات ضدآمریکایی مقابل سفارت اشغال شده آمریکا در تهران – سال ۱۳۵۸. (از صفحه علی ملیحی)

اخبار مرتبط

مطالب مرتبط

هزینه سفر به استانبول در ۶۰ سال پیش +عکس های استانبول

عکس‌های دیده نشده شهر اصفهان در ۱۲۴ سال قبل

۲۳ عکس زیبا و جادویی از دورتادور دنیا که دیدن اونا نصیب تون بشه

نظرات