چاپ کد خبر: 135543
8 اسفند 1402

هشدار به رانندگان درباره خرید کامیون اسکانیا جدید وارداتی + جزئیات

بر اساس اعلام برخی رسانه ها مدل های جدیدی از کامیون اسکانیا وارداتی در گمرک غرب و بازرگان مشاهده شدهکه ممکن است رانندگان کامیون مشتری آنها باشند.

در چند روز اخیر تعدادی کامیون اسکانیا وارداتی جدید در گمرک غرب دیده شده و تعدادی نیز در گمرک بازرگان روی پای خود آمده و در پارکینگ گمرک حضور دارند.

علیرضا روستا با اعلام این خبر در سایت باکامیون نوشته است: از انجا که تا کنون کامیون های وارداتی اسکانیا که توسط تیتان دیزل وارد می‌شدند و با خودرو حمل شده و مستقیم به مقصد گمرک ماموت در هشتگرد حمل می‌شدند و دیگر در جایی دیده نمی‌شدند حضور این کامیون ها بدون خودرو بر در پارکینگ های گمرک بازرگان و حضور این کامیون ها در گمرک غرب تهران نشان از آزاد شده واردات کامیون های اسکانیا دارد.

کامیوناسکانیا1
اما با توجه به اطلاعاتی که بدست آوردیم تیتان دیزل به هر نمایندگی مجاز خود تعداد محدودی مجوز واردات اسکانیا با شرایط خاص تیتان دیزل از جمله استعلام این کامیون ها قبل از ورود و تعهدات لازم برای ورود کامیون سالم را گرفته است و امتیاز واردات را با دریافت مبلغی تحت اختیار بعضی از نمایندگی های خود قرار داده است. هنوز این مطلب مورد تایید شرکت تیتان دیزل قرار نگرفته اما با توجه به اعلام بعضی از نمایندگی های ماموت در رابطه با آزاد بودن و توانایی واردات اسکانیا به کشور، این فرضیه نیز درست بنظر می رسد.

وی در ادامه نوشته است: در صورت اعلام اخبار دقیق شرکت خدمت شما(رانندگان کامیون) اطلاع رسانی خواهیم کرد اما در نظر داشته باشید در این زمان قطعا افراد سودجویی همراهند بود که با اعلام واردات کامیون اسکانیا اقدام به کار های غیر قانونی خواهند کرد پس جهت متضرر نشدن حتما قبل از خرید کامیون از هر مقصد نسبت به ورود کامیون مربوطه با شرکت تیتان دیزل هماهنگی و استعلام نمایندگی و یا مرجع وارداتی را بگیرید و سپس اقدام به خرید نمایید.منبع: تین نیوز

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

Kariem پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۳

آدرس لینک اعتراض و مخالفت با دریافت دنا اتومات توربو شارژ اپشنال،

آخرین اخبار