هشدار جدی به راننده ها و مسافران که شرایط جاده‌ها برفی و کولاک است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: با توجه به شرایط برف و کولاک مسافران از سفر‌های غیر ضروری پرهیز کرده و در صورت انجام از زنجیر چرخ استفاده کنند.
هشدار جدی به راننده ها و مسافران که بدون زنجیر چرخ وارد جاده‌ها نشوند

به گزارش اول فارس، ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) گزارش شده اما در حال حاضر در محورهای  چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران ، آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران و آزادراه تهران – شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

به گفته وی  ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده کمال شهر ، حدفاصل حسین آباد تا مهرویلا و پل فردیس تا پل کلاک و   ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا،  آزادراه تهران – قم محدوده عوارضی تهران گزارش شده است.

او می گوید:  بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های تهران، مازندران ، اردبیل، فارس ،خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان و  بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، خوزستان و کهکیلویه و بویر احمد را شاهد هستیم بنابراین مسافران از ترددهای غیر ضروری در این محورها پرهیز کرده و در صورت انجام حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار