هشدار هواشناسی برای جاری شدن سیل تابستانی در مناطقی از استان فارس

هشدار هواشناسی برای جاری شدن سیل تابستانی در مناطقی از استان فارس

هواشناسی استان فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد نسبت به احتمال جاری شدن روان آب، رشد ابر های همرفتی، رگبار پراکنده باران، رعد و برق، برخورد صاعقه، گاهی وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مناطق مستعد در ناحیه شرق، جنوب و جنوب شرق هشدار داد. به گزارش اول فارس ، مدیرکل هواشناسی استان فارس […]

هواشناسی استان فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد نسبت به احتمال جاری شدن روان آب، رشد ابر های همرفتی، رگبار پراکنده باران، رعد و برق، برخورد صاعقه، گاهی وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مناطق مستعد در ناحیه شرق، جنوب و جنوب شرق هشدار داد.

به گزارش اول فارس ، مدیرکل هواشناسی استان فارس با اعلام این خبر افزود: این سامانه از بعد از ظهر امروز ( دوشنبه ) شروع و تا جمعه ششم مرداد ماه ادامه دارد.

مسعود حقیقت ادامه داد: این سامانه برای بعد از ظهر دوشنبه در منطقه شرقی و جنوب استان به ویژه جنوب شرق، شهرستان زرین دشت، لارستان و منطقه فورگ داراب پیش بینی شده است و سه شنبه سوم مرداد ماه در مناطق شرقی و نیمه جنوبی گزارش شده است.

وی اضافه کرد: این سامانه همچنین از چهارم تا ششم مرداد در مناطق شرقی، نیمه جنوبی، مرکزی به ویژه در منطقه فورگ، لارستان، زرین دشت، گراش و اوز ادامه دارد.
احتمال جاری شدن روان آب و بر خورد صاعقه

مدیرکل هواشناسی فارس تاکید کرد: احتمال جاری شدن روان آب و بر خورد صاعقه وجود دارد و همچنین اجتناب از اسکان و بر پا کردن چادرهای مسافرتی در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه ها توصیه می شود.

به گزارش ایرنا، پیشتر اداره کل هواشناسی فارس در اطلاعیه سطح زرد ۳۱ تیر ماه نسبت به رشد ابر و رگبار پراکنده در مناطق جنوب شرق و جنوب هشدار داده بود.

اسرار غارت ۴ کیلو اشیای طلایی هخامنشی از «تپه یحیی» در فارس +عکس

با عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

مطالب مرتبط

گرمای هوا تا اواسط هفته آینده ادامه دارد

هشدار هواشناسی به مردم : شنبه و یک‌شنبه هفته آینده خطر جدی است

روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده در بیشتر مناطق کشور

نظرات