چاپ کد خبر: 124845
9 آبان 1402

پست نگران کننده همسر کیهان کلهر در اینستاگرام خطاب به دزد خانه شان

همسر کیهان کلهر، نوازنده مشهور ایرانی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام از سرقت برخی لوازم منزلشان خبر داده است.

همسر کیهان کلهر خ

عصر ایران: زهره سلطان آبادی با انتشار عکس از رد پای کفش سارق در منزلش نوشت: «برای چند ساعت بشدت خشمگین بودم، حالا خشمم فرو نشسته و بیشتر به جزئیات توجه میکنم. دیدم دستکش بوکس و مکمل ورزشی و دستگاه اسپرسو ساز و کُت‌های چرمی خلبانی و موتورسواری را هم برداشتی، حدس زدم که اهل ورزش باشی. دیدم عطرها و کیف‌های زنانه را هم برداشتی، حدس زدم که شاید زن عزیزی در نظرت داشتی. شاید تو، ای صاحب این رد پا، پیامم را دیدی و اینجا یا به هر شکلی با من تماس گرفتی. میخواهم بدانی که درِ مهر و حتی دوستی، هیچ وقت از سوی اهل این خانه که تو دیشب ناخوانده واردش شدی به رویت بسته نیست.»

دزدیازخانهکیهانکلهر

 کاربران فضای مجازی با توجه به فاجعه رخ داده برای زنده یاد داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر ازاین اتفاق ابراز نگرانی کرده‌اند.

کیهان کلهر متولد ۳ آذر ۱۳۴۲ در تهران آهنگ‌ساز و نوازندهٔ کُرد زبان اهل ایران می‌باشد. کمانچه ساز تخصصی کیهان کلهر است، وی در کنار کمانچه، تنبور، سه‌تار و شاه‌کمان نیز می‌نوازد.کلهر در زمینه آهنگسازی برای موسیقی متن فیلم هم فعالیت داشته‌است، او با هنرمندان مختلف از فرهنگ‌های دیگر همکاری‌هایی داشته‌است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

محمد یکشنبه , ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰:۳۵

کار خود زهره خانم هست ایشون مگه وقت هم میکنه در خانه باشه؟ جز قمار روی اسب هایه عرب و‌هلندی و شرط بندی رویه اسب ها در سر تا سر دنیا یه سر به پیج این شخص بزنید اگه به گفته هایه من درصدی شک دارید…

فال حافظ