چاپ کد خبر: 124162
28 مهر 1402

همه چیز درمورد قانون جذب برای رسیدن به پول و موفقیت + قوانین برتر کائنات

تا کنون چیزی در مورد قانون جذب شنیده اید؟ اکثر افراد به احتمال زیاد در این مورد شنیده اند. برخی اوقات افرادی مدعی می شوند که با استفاده از قانون جذب توانسته اند زندگی خود را متحول کنند.

قانون جذب

کائنات به تمام موجودات زنده و غیرزنده اطراف ما گفته می شود که در سطح کوانتوم همگی ذراتی از انرژی محسوب می شوند و این قدرت را دارند که چیزی که می خواهند را جذب کنند.شما می توانید به طور خودآگاه و با تأمل از کائنات در زندگی شخصی، در کار، در روابط اجتماعی، امور مالی، پیشرفت های معنوی و در هر زمینه ای که دوست داشته باشید به نفع خودتان استفاده کنید. در این قسمت شما را با مهمترین قانون کائنات برای کسب ثروت و موفقیت و قانون جذب آشنا خواهیم کرد تا بتوانید با استفاده از این قوانین به خواسته خود برسید.

چگونه از راه کائنات به رویاهایمان برسیم ؟

ذهن از سلول های نورونی تشکیل شده است که این سلول ها در حال تولید فرکانس در جهت خواسته و نا خواسته هایتان می باشد. ذهن و افکار ما در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به کائنات است و کائنات با توجه به افکار به ما پاسخ می دهند.

افکار منفی شمارا از هدف و خواسته ای که دارید دور می کند و افکار مثبت شما را به هدفتان نزدیک تر می کند مثلا اگر وضع مالی مناسبی ندارید و به بی پولی و نداشتن پول فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش نبودن پول به کائنات هستید و کائنات با دریافت این ارتعاش بی پولی بیشتری را به زندگی شما وارد می کنند. برای رسیدن به خواسته و هدفتان باید افکارتان را کنترل کنید و تمرین کنید تا بتوانید ارتعاش ذهنتان را مثبت کنید .

قانون جذب چیست؟

تعریف قانون جذب بسیار ساده است. این قانون می گوید به هر چیز خوب و بدی که فکر کنیم، آن را به سمت خود جذب می کنیم. بنابراین با کمک این قانون می توانیم با تمرکز بر هر چیز، آن را به زندگی مان وارد کنیم. برای جذب چیزهای مثبت در زندگی، تنها کاری که باید انجام دهیم مثبت ماندن است. به عبارت دیگر مثبت اندیشی می تواند ناممکن ترین رویاهای ما را به حقیقت تبدیل کند!

قانون جذب توسط ۷ قانون جهان هدایت می شود. این قوانین عبارتنداز:

  • اشتیاق فراوان
  • تجسم
  • باور مطلق
  • تاکید
  • تمرکز کامل
  • تجلی
  • سپاسگزاری

قانون جذب برای افراد، اشیا، احساسات، افکار و بطور کلی تمام چیزهای موجود در جهان، صدق می کند.

رسیدن به موفقیت با قانون جذب

 چگونه از قانون جذب برتی رسیدن به پول استفاده کنیم؟

قانون جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان است که با آن میتوانید ثروتمند شوید . در این قانون نوع کار شما فرقی نمی کند و اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید ، می توانید ثروتمند شوید .

۱-کار خود را دوست داشته باشید

برای اینکه بتوانید ثروتمند شوید باید عاشق کاری که انجام می دهید باشید تا حس خوب شما باعث کارایی بیشتر شما و جذب ثروت شود.زمانی که عاشق کارتان باشید ، ایده های خوبی نیز به ذهنتان می رسد و شما می توانید این ایده ها را اجرا کنید.

۲- خواسته های خود را از زندگی مشخص کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که خواسته ها و آرزوهای خود را تعیین کنید و مشخص کنید که از زندگی چه می خواهید؟ برای اینکار به سادگی به چیزی که از ته قلب خود می خواهید فکر کنید و خودتان را محدود نکنید. بنابراین بدون هیچ گونه دلیل و منطق، فقط خواسته های حقیقی تان از زندگی را مشخص کنی

۳- در جهت رسیدن به خواسته ها، قدم بردارید

فقط آرزو کردن و باور به دستیابی به آنها کافی نیست. شما باید در جهت تحقق اهداف خود گام بردارید. برای مثال برای رسیدن به علم و دانش، ابتدا باید تحصیل کنید.

۴-شکرگزار باشید

اگر شما بابت هر پولی که وارد زندگی تان می شود شکرگزار باشید ، از شکرگذاری می توانید قویترین ارتعاش را به کائنات ارسال کنید.شکرگزاری قویترین ارتعاشی است که به کائنات ارسال می کنید و این بهترین راهی است که شما را به پول و ثروت فراوان می رساند.

۵- مثبت بمانید

افکار و احساسات روزانه شما، تأثیر زیادی بر زندگی تان دارد. اگرچه افکار و انرژی مثبت می تواند برای شما معجزه کند اما احساسات منفی می تواند زندگی تان را به ویرانی بکشاند. زمانی که به موضوعی فکر می کنید و روی آن متمرکز می شوید، ضمیر ناخودآگاه شما به طور خودکار به دنبال فرصت هایی برای تحقق آن می گردد. بنابراین اگر خواهان یک زندگی شاد و زیبا هستید، مثبت بمانید و زندگی خود را دوست داشته باشید.

۶-عاشق شوید

عشق باعث می شود پول در زندگی تان بماند زیرا عشق نیروی جذب کننده است که باعث می شود ثروت و پول فراوانی وارد زندگیتان بشود و همین باعث می شود که به پول بچسبید.

۷-پولتان را دوست داشته باشید

برای این که بتوانید پول و ثروت بیشتری را جذب کنید باید پولتان را دوست داشته باشید. اگر در افکار خود پولتان را دوست نداشته باشید ، از پول و ثروت دور می شوید و نمی توانید به درستی از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

۸-از عبارات تاکیدی استفاده کنید

برای جذب ثروت از عبارات تاکیدی استفاده کنید و آنها را مدام تکرار کنید تا باور های تان نسبت به پول عوض شود. بهترین عبارات تاکیدی را انتخاب کنید و مدام آنها را تکرار کنید.

قانون جذب و کائنات

۷ قانون برتر کائنات برای کسب موفقیت و ثروت
این قوانین به شما کمک می کند که انرژی های موجود را تحت کنترل درآورید و به موفقیت و ثروت دست یابید. ۷ قانون برتر کائنات، تجلی یک قانون بزرگ در فیزیک کوانتوم است که می گوید ، همه چیز انرژی دارد و هفت قانون برتر کائنات، زیرمجموعه ای از این قانون بزرگ است. با استفاده از این ۷ قانون برتر می توانید زندگیتان را به شادی، رضایت و موفقیت تبدیل کنید.

قوانین برتر کائنات عبارت اند از:

قانون تغییر و تبدیل همیشگی انرژی:

انرژی دائما در حال تغییر و تبدیل است و «تغییر» در جهان وجود دارد.

قانون جنبش:

همه چیز در جهان چه آنها که می توانید ببینید و چه آنچه را که نمی توانید ببینید ، با فرکانس های مختلف در حال جنبش و نوسان هستند . بالاترین فرکانس یا قوی ترین فرم انرژی مختص به تفکر است. قانون کمکی جاذبه به ما می گوید که چیزهای مشابه همدیگر را جذب می کنند بنابراین به آنچه فکر می کنیم و روی آن متمرکز می شویم ، می توانیم آن را به دست آوریم.

قانون نسبیت:

وجود هر چیز از طریق ارتباط آن با چیزهای دیگر تعریف می شود. اگر چیزی را با چیز دیگر مقایسه نکنیم ، آن چیز فقط وجود دارد.

قانون قطبیت:

مخالف هرآنچه وجود دارد نیز حتما موجود می باشد . همه چیزها با مخالفشان معنا پیدا می کنند و کامل می شوند . مثلا در مقابل موفقیت ، شکست ، نیزوجود دارد که موفقیت با آن معنا پیدا کرده و کامل شود.

قانون نواخت و صدا آهنگ:

زندگی قوانین خاصی دارد و نوسان و الگوی خاصی در هر چیزی و در هر حرکتی وجود دارد.

قانون علت و معلول:

هر چیزی علتی دارد و هر دلیل معلولی دارد .

قانون جنسیت:

در جهان هیچ چیز نویی وجود ندارد، همه آنچه ما نمی بینیم دارای دوره نهفتگی هستند که پس از این دوره نهفتگی ، همه چیز آشکار و ظاهر می شوند.

کلام آخر

در واقع استفاده از قانون جذب درست به این معنی است که به کائنات بگویید: من آن را ندارم و آن را جذب خواهم کرد! «شما آن را ندارید . . . » کافی است کمی صبور باشید. ناراحت نشوید اگر چیزهایی که خواسته بودید، خیلی زود در زندگیتان متجلی نشد. این نگرانی و استرس را از خود دور کنید که چطور می خواهد این چیزها در مسیر زندگی تان ظاهر شود زیرا در نهایت به آنها خواهید رسید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار