چاپ کد خبر: 78229
25 اسفند 1400

واتساپ با WABetaInfo فوروارد کردن پیام‌ها را سخت تر کرد

واتساپ برای کاهش انتشار متن‌های غیرواقعی فرایند فوروارد پیام‌ها را سخت‌تر کرده است.

به گزارش اول فارس ، واتساپ برای کاهش انتشار متن‌های غیرواقعی فرایند فوروارد پیام‌ها را سخت‌تر کرده است.

در پلتفرم‌های پیامرسان مانند واتساپ، انتشار اطلاعات نادرست می‌تواند بیداد کند، زیرا مردم پیام‌هایی را ارسال و دریافت می‌کنند که ممکن است دقیق نباشند. این مسئولیت بر عهده کاربر است که باید تشخیص دهد که یک پیام واقعی است یا نه و آیا می‌خواهد آن را با دیگران به اشتراک بگذارد یا خیر.

با این حال، واتساپ سعی کرده است با ایجاد محدودیت‌هایی برای پیام‌های فوروارد شده و همچنین برچسب‌گذاری پیام‌هایی که بار‌ها فوروارد شده‌اند، از انتشار اطلاعات نادرست جلوگیری کند. اکنون با توجه به WABetaInfo، به نظر می‌رسد که واتساپ محدودیت‌های بیشتری را برای متون فوروارد شده اعمال کرده است.

طبق آخرین نسخه بتای اندروید این اپلیکیشن، به نظر می‌رسد واتساپ محدودیت بیشتری برای پیام‌های فوروارد شده در نظر گرفته است که در آن پیام‌ها تنها می‌توانند در یک زمان به یک چت گروهی ارسال شوند. این بدان معنا نیست که کاربران نمی‌توانند پیام‌ها را به چند چت گروهی ارسال کنند، اما باید به‌جای انتخاب همزمان همه چت‌های گروهی، این کار را به صورت دستی انجام دهند.

احتمالاً با دشوار کردن فوروارد همزمان به چندین چت گروهی، واتساپ ممکن است کاربران را از ارسال انبوه پیام‌های خود منصرف کند که امیدواریم به نوبه خود بتواند از انتشار اطلاعات نادرست بکاهد. اینکه آیا این یک راه حل موثر است یا نه، باید دید، اما این چیزی است که می‌تواند در به روز رسانی بعدی واتساپ ظاهر شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار