• 12 / مرداد 1402 / 13:37
 • شناسه خبر : 117649

نحوه ثبت نام جدید برای سهام عدالت و دریافت سود این سهام

درحالی که اخبار رسمی مشخص شدن زمان واریز سود و ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت را تایید نمی‌کند، همچنان بازار فریب مشمولان و جاماندگان سهام عدالت داغ است و برخی کلاهبرداران با روش‌های مختلف سعی در فریب مردم دارند.

سهام عدالت

طی چند سال گذشته با توجه به آزادسازی سهام عدالت، افزایش ارزش این سهام و همچنین افزایش قیمت سود آن، اخبار مربوط به سهام عدالت چه برای مشمولان و چه برای جاماندگان حائز اهمیت است. در این میان و با وجود آنکه پرداخت سود سالانه سهام عدالت قاعده خاصی دارد و شناسایی و ثبت‌نام جاماندگان توسط مسئولان درحال پیگیری بوده و هنوز به نتیجه نرسیده است، بسیاری از افراد از طریق پیامک بیا پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی سعی در فریب افراد دارند.

موضوعی که مسئولان بارها درمورد آن هشدار داده و  از مردم تقاضا کردند در این مورد هوشیار باشند. در این راستا انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر این که برای ثبت نام سهام عدالت یا دریافت سود، شهروندان اقدام به “نصب اپلیکیشن و یا نرم‌افزاری ویژه” کنند، یکی از این راه‌های کلاهبرداری است.   همچنین ارسال پیامک به شهروندان و درخواست از آنها برای مراجعه به سایت یا نصب نرم‌افزار و اپلیکیشن و یا کلیک بر روی لینک‌های آلوده از دیگر راه‌هایی است که کلاهبرداری از آنها با عنوان ثبت نام سهام عدالت برای جاماندگان و یا ثبت نام برای دریافت سود سهام عدالت استفاده می‌کنند. هک کردن آی‌دی افراد در پیام‌رسان‌ها و ارسال لینک‌های آلوده” و همچنین “تماس‌های تلفنی” از دیگر راه‌های کلاهبرداری و اغوای شهروندان به بهانه ثبت نام برای سهام عدالت و نیز دریافت سود این سهام است.

جاماندگان سهام عدالت

مردم باید توجه کنند که زمان واریز سود سهام عدالت هنوز فرا نرسیده است و هیچ‌گونه ثبت نامی برای سهام عدالت وجود ندارد؛ جاماندگان سهام عدالت توسط دولت شناسایی شده‌اند و زمانی که منبع تخصیص سهام  به این افراد مشخص شود، مشمول سهام عدالت خواهند شد. افراد لازم نیست برای دریافت سود و ثبت‌نام سهام عدالت به سایتی مراجعه یا روی لینکی کلیک کنند.

بیشتر بخوانید:

سود سهام عدالت کی واریز می شود؟ جاماندگان سهام عدالت باید چکار کنند؟
پاسخ مشاور رئیس سازمان بورس به زمان واریز سود سهام عدالت
بالاخره چه زمانی سود سهام عدالت مردم را واریز می کنید؟

ثبت دیدگاه

 • بهلول

  تاریخ : ۱۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  ایول بگو کاکو اون ممه رو گولو برد!!دیگه از سهام ذلالت خبری نیست!راستو حسینی!!


 • حمزه حیدری

  تاریخ : ۱۲ - مرداد - ۱۴۰۲

  ثبت نام سهام عدالت