چاپ کد خبر: 131871
27 دی 1402

واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته بعد از حقوق دی و پرداخت حقوق معلمان خرید خدمت از ۲ هفته دیگر

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به انعقاد قرارداد با معلمان خرید خدمات از دو هفته آینده گفت: ۴۰درصد از باقیمانده پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱ بعد از پرداخت حقوق دی واریز می‌شود.

آموزش و پرورش
تسنیم: معلمان خرید خدمات آموزشی که جزو معلمان غیررسمی آموزش و پرورش هستند از ابتدای مهر امسال تا امروز بدون حقوق و بیمه در حال تدریس در کلاس‌های درس هستند.

به‌گفته تعدادی از معلمان خرید خدمات استان سیستان و بلوچستان،‌ آنها در سال تحصیلی جدید حتی قرارداد هم ندارند و بدون حقوق و بیمه در حال تدریس در کلاس‌های درس هستند از سال تحصیلی گذشته نیز برای ماه اردیبهشت حقوق مطالبه دارند.

علی فرهادی؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره انعقاد قرارداد معلمان خرید خدمات اظهار کرد: قرارداد ۲۶ هزار معلم خرید خدمات حداکثر تا دو هفته آینده در سراسر کشور منعقد می‌شود و نسبت به پرداخت حقوق آنها اقدام می‌شود، این معلمان از ابتدای مهر حقوق دریافت نکرده‌اند.

وی افزود: قبل از پایان سال ۱۴۰۲ حداقل سه ماه از حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی پرداخت خواهد شد.

فرهادی درباره پرداخت باقیمانده پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱ مطرح کرد: ۳۰ درصد پاداش این افراد پرداخت شده است و به‌زودی یعنی بعد از پرداخت حقوق دی ماه ۴۰ درصد دیگر از باقیمانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۱ پرداخت خواهد شد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار