چاپ کد خبر: 102537
3 بهمن 1401

وام ۱۰۰ میلیونی با اقساط ۶۰ ماهه برای کارمندان ، حقوق بگیران و مستمری بگیران تامین اجتماعی

آن دسته از کارمندان و حقوق بگیران بانک رفاه کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از این مجموعه دریافت می‌کنند، امکان درخواست برای وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح ” رفاه کالا ” را دارند.

اشخاصی که حقوق بگیر بانک رفاه هستند و شرایط لازم را دارند، در صورت افتتاح سپرده قرض الحسنه در یکی از شعب این بانک، می‌توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. سود این تسهیلات ۱۵ درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۶۰ ماه می‌رسد. متقاضیان این تسهیلات لازم نیست ضامن معتبر ارائه دهند زیرا تضمین برای این وام اعتبار شغلی است.

وام 1

ضمنا کارمندان بانک رفاه تنها با ارائه فیش حقوق امکان دریافت این تسهیلات را دارند. لازم به ذکر است دریافت کنندگان این تسهیلات با این مبلغ تنها امکان خرید کالای ایرانی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک را دارند.

تسهیلات موضوع این طرح به منظور خرید کالای ایرانی از شرکت های تولیدی و توزیعی داخلی مانند: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه و … یا تعمیرات اساسی منزل پرداخت می شود . از مهم ترین مزایای این طرح آن است که بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب پرداخت می شود.

چه کسانی می توانند از این طرح بهره مند شوند؟
تمامی اشخاص حقیقی “حقوق بگیران” که از بانک رفاه کارگران حقوق دریافت می کنند
مشتریان اختصاصی بانک و کارکنان و اقوام درجه یک ایشان “اقوام درجه یک شامل : پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند” در صورت داشتن درآمد مستقل و مشروط به ضمانت تسهیلات توسط مشتری اختصاصی “صاحب امتیاز تسهیلات”
کارکنان مشتریان مشمول بانکداری شرکتی در صورت انعقاد تفاهم نامه و قبول تعهد کسر اقساط کارکنان آنها از سوی مشتریان شرکتی
مستمری بگیران صندوق بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی که به دلیل نبود شعبه بانک رفاه کارگران در شهرستان محل اقامت ایشان ، حقوق خود را از سایر بانک ها دریافت می کنند.
دارندگان حساب سپرده بلندمدت یا افتتاح کنندگان حساب سپرده بلندمدت جدید و اقوام درجه یک آنها” اقوام درجه یک شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند” در صورت داشتن درآمد مستقل ، با توثیق سپرده مذکور و با ضمانت تسهیلات توسط صاحب سپرده”
اعطای تسهیلات به متقاضیان طرح حاضر با ضمانت همکار شاغل بانک رفاه کارگران

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، مقدار هر قسط ۲ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۹۹۳ تومان است. کل سود تسهیلات ۴۲ میلیون و ۷۳۹ هزار و ۵۸۱ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۱۴۳ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۵۸۱ تومان خواهد بود.

جزئیات تازه از افزایش نرخ سود سپرده‌ها و سود وام‌های بانکی

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

معصومه چهارشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۵:۱۲

سلام خواهش میکنم برای مستمربگیران ودخترای که امسال من هستن یک وام دورست بدهیین تاحداقل پدرومارم فوت کردن وکسی راندارم بتوانم باعابرویک خانه وسرپنهای بگیرم که درخانه هانباشم خواهشمندم به موضوی که منه سیاسر.بی‌کس گفتم رسیدگی کنیدونگذاریین یک عم پدرومادرم بااحتباروعابروزندگی کردن بره ومنم میخوام مثله پدرومادرم بااحتباروعابروزندگی کنم تغاضادارم ازشماریس ومعاون ومدیران ممنون میشم من مشهدمقدس هستم به خداخیلی رهن واجارهاوخرجهاگرون شده وخودتونم درجریان هستیین من چه کارکنم باتشکر

محمد سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۹

خداوکیلی اینقدر این مردم ما رو اذیت نکنید.کاش پول فرع،طبق قانون حلال بود.شما دست اونا رو از پشت بستید اسمتون هم بانکداری اسلامی هست.اینهمه کامنت،نشان تز بدبختی ما مردم داره.همه هم واجد شرایط هستند ،فقط ملت..

داود دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۳

اگه‌ما‌ملت‌ایران‌اعم‌ارتمام‌اقشار‌چه‌دولتی‌چه‌غیره‌واقعا‌مسلمانیم‌وادعای‌شیعه‌بودن‌هم‌داریم‌ایا‌باید‌فقیر‌در‌جامعه‌داشته‌باشیم‌در‌این‌مملکت‌همه‌فقط‌وفقط‌به‌فکر‌چاپیدن‌هم‌دیگریم‌و.باید‌قشر‌ضعیف‌در‌جامعه‌باشد‌تا‌ثروتمندان‌دستاویزی‌برای‌ختدهداشته‌باشند‌نعمت‌روی‌زمین‌قسمت‌پررویان‌است…خون‌دل‌میخورد‌ان‌کس‌که‌حیایی‌دارد

ناشناس دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۱

اینا همش حرف وام خبری نیست فقط حرف میزنن

حلیمه نفیسی دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۴

بگویید بانک رفاه کارگران برای خانم ها وام می خواهند ضامن نخواهد ما ضامن نداریم تو این زندگی کارگری همه مردها هم نمی توانند ضامن شخص دیگر شوند بگویید برای وام بانک رفاه کارگران برای خانم ها ضامن نخواهند

حلیمه نفیسی دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸

اینها اگر می خواستند مشکلات ملت ایران را حل کنند که الان هیچ کسی از مردم هیچ مشکلی نداشت اذیت می کنند

آخرین اخبار