چاپ کد خبر: 281
9 مهر 1397
به دنبال انتشار عکس کبودی بدن یک دانش آموز و انتشار خبر تنبیه بدنی

واکنش آموزش و پرورش فارس به انتشار خبر تنبه یک دانش‌آموز


اول فارس | avalfars : رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس در واکنش به انتشار خبر تنبیه بدنی یک دانش آموز در شهرستان کازرون، گفت: هنوز این موضوع تایید نشده است.

به گزارش پایگاه خبری اول فارس  به نقل از ایسنا منطقه فارس، به دنبال انتشار عکس کبودی بدن یک دانش آموز و انتشار خبر تنبیه بدنی او توسط معلم، حمیدرضا شعبانی دوشنبه ۹ مهر در جمع خبرنگاران گفت: شامگاه یکشنبه ۸ مهر تصاویری در فضای مجازی مبنی بر وقوع یک مورد تنبیه بدنی یک دانش آموزدر شهرستان کازرون منتشر شد.

او با اشاره به تشکیل تیم تحقیق و حضور این تیم در مدرسه مورد نظر، گفت: بنا بر گزارش اولیه، خانواده این دانش آموز معتقد هستند که تنبیه بدنی انجام شده در حالیکه معلم این مدرسه موضوع را تکذیب کرده و کبودی روی پهلوی دانش آموز را ناشی از افتادن این دانش آموز در جوی آب کنار مدرسه عنوان می‌کند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به اظهارات دوطرف موضوع مجددا در حال بررسی است و اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه‌ها و سایت آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شعبانی همچنین مجدد تاکید کرد که موضوع ممنوعیت تنبیه بدنی بارها در بخشنامه‌های مختلف به اطلاع همکاران محترم فرهنگی رسیده است؛ هرچند صیانت از حریم همکاران فرهنگی وظیفه ذاتی آموزش و پرورش است اما تنبیه خط قرمز محسوب می‌شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار