چاپ کد خبر: 90128
28 تیر 1401

واکنش تاجگردون به ماجرای دستگیری پسر میرسلیم : روزی خواهم گفت !

 غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران که در مجلس  اعتبارنامه وی از سوی نمایندگان رد شده بود، در توئیتی کنایه‌آمیز به میرسلیم بعد از رسانه‌ای شدن خبر بازداشت پسرش نوشت: بهت گفتم دنیا دار مکافات است.‌..

غلامرضا تاجگردون

مصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده فعلی تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفتگویی، درخصوص ماجرای بازداشت پسرش به اتهام همکاری با منافقین گفته است: مهدى را ظاهراً پس از دو سال مراقبت، در تیرماه ١٣٩٨ بازداشت و در بهمن ۱۳۹۸ به اتهام اقدام علیه امنیت ملی به پنج سال حبس محکوم کردند که پس از درخواست تجدیدنظر و قطعى شدن حکم، در بهمن ١٣٩٩ به زندان اوین برده شد. در هنگام دستگیرى او، با اطلاعاتى که مأموران امنیتى به من دادند متوجه مسائلى که او را گرفتار کرده بود شدم و فکر می‌کنم که اگر زودتر متوجه این مسائل شده بودم، با تنبیه مختصری می‌توانستم او را از از این وضعیت نجات دهم.

غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران که در مجلس اعتبارنامه وی از سوی نمایندگان رد شده بود، در توئیتی کنایه‌آمیز به میرسلیم بعد از رسانه‌ای شدن خبر بازداشت پسرش نوشت: بهت گفتم دنیا دار مکافات است… هنوز مونده و روزی خواهم گفت درمورد قالیباف چی گفتی و او چی گفت…

تاجگردون نوشته است: ‌آقای ‎میرسلیم یادته روز‌های اول مجلس با پررویی به من چی میگفتی. بهت گفتم دنیا دار مکافاته. بنشین و ببین.   هنوز مونده و روزی خواهم گفت در مورد ‎قالیباف چی گفتی و او چی گفت.

تاجگردون

 

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار