چاپ      کد خبر: 146979
31 خرداد 1403

واکنش رئیس ستاد دکتر پزشکیان به برخورد کارشناس تلوزیون با محمد فاضلی

واکنش رئیس ستاد پزشکیان به رفتار کارشناس تلوزیون با محمد فاضلی
رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به اتفاقات و حواشی برنامه تلویزیونی میزگرد فرهنگی مسعود پزشکیان اظهار کرد: به معاونت حقوقی ستاد ماموریت خواهیم داد که اعتراض خود را به شورای نظارت اعلام کند و می‌گوییم که ما اقدام حقوقی‌مان را انجام می‌دهیم.

به گزارش اول فارس، علی عبدالعلی زاده رئیس ستاد مسعود پزشکیان نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در واکنش به اتفاقات و حواشی برنامه تلویزیونی میزگرد فرهنگی که روز گذشته با حضور مسعود پزشکیان و دو نفر از مشاوران وی و همچنین سه کارشناس برنامه برگزار شد، اظهار کرد: کارشناس صدا و سیما شروع کرد [موضوع] اخراج اساتید دانشگاهی و اعضای هیأت علمی را منحرف کند، [بر همین اساس] سراغ شخصی به نام محمد فاضلی رفت در حالی که شخصی به این نام برای مصاحبه نیامده بود که به او بگوییم شما چه ایرادی دارید.

وی افزود: متاسفانه در اینجا مجری برنامه که موظف است از اینگونه موارد جلوگیری کند، دخالت نکرد و تذکر نداد و آقای فاضلی هم با روحیه‌ای که ناشی از این بحث بود و خاطره تلخی که از سال‌های ۱۳۹۰ و ۱۴۰۰ او را کنار گذاشتند، [تحت تاثیر قرار گرفت و] آن شد که نباید می‌شد.

رئیس ستاد انتخابات پزشکیان گفت: به معاونت حقوقی ستاد ماموریت خواهیم داد که اعتراض خود را به شورای نظارت اعلام کند و می‌گوییم که ما اقدام حقوقی‌مان را انجام می‌دهیم.منبع:ایسنا

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس جمعه , ۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹

این فرد در آن دوره ای که اخراج شده توسط همین رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان از دانشگاه اخراج شده . خودشون اخراج می کنند و خودشون هم اعتراض می کنند

آخرین اخبار