چاپ کد خبر: 132885
8 بهمن 1402

واکنش شهرداری شیراز به اقدام به خودکشی یک مرد در ایستگاه مترو

متروی شیراز
سخنگوی شهرداری شیراز درخصوص اختلال چند دقیقه‌ای در حرکت قطارهای خط یک مترو گفت: شنبه، ۷ بهمن یکی از شهروندان در ایستگاه متروی شریعتی اقدام به پریدن جلوی قطار کرد و باوجودی‌که راهبر قطار سریعا اقدام به ترمز اضطراری کرد، اما فرد دچار حادثه شد و بر اثر این حادثه، اختلال چند دقیقه‌ای در حرکت قطارهای خط یک ایجاد شد.

رضا جاویدی امروز، ۸ بهمن‌ماه با اشاره به این حادثه گفت: عصر دیروز شنبه، ۷ بهمن در هنگام ورود قطار به سکوی ایستگاه شریعتی، آقایی ۴۱ ساله با ورود به حریم ریلی ممنوعه، اقدام به پریدن مقابل قطار کرد و باوجودی که راهبر قطار سریعا اقدام به ترمز اضطراری کرد، فرد دچار سانحه شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز افزود: پس از این حادثه کارکنان مترو به سرعت ضمن انجام اقدامات ایمنی لازم با مرکز اورژانس جهت اعزام به محل تماس گرفتند و فرد سانحه دیده تحویل عوامل اورژانس شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، سخنگوی شهرداری شیراز اضافه کرد:  بر اثر این حادثه اختلال چند دقیقه‌ای در حرکت قطارهای خط یک ایجاد شد که بلافاصله حرکت قطارها به‌صورت روان و عادی از سر گرفته شد و هم اکنون نیز خدمات مترو به شهروندان در حال ارائه است.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس دوشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۰۱

خداوکیلی مگه آدم چقدرتحمل داره.بالاخره طاقت وصبر هم حدی داره.روز بروز بدترازدیروز کی بحال دل مردم میرسن خدامیدونه.حال هممون بخداخرابه خراب همش گرونی همش تداری همش حوادث همش اخبار ناراحت کننده همش غم غم غم

ناشناس یکشنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۷

اگراین ملک وروزگاره که ازناراحتی ونداری وپریشون حالی سرنوشت هممون همین راهه صدقه سر مسئولین

آخرین اخبار