چاپ      کد خبر: 143774
30 اردیبهشت 1403

واکنش یک کودک به لوح تقدیری که استاندار فارس به پدرش داد+عکس

اول فارس ، استاندار فارس ساعتی از آیین تکریم از پرسنل استانداری و فرمانداری‌های فارس که در سال ۱۴۰۲ ازدواج کرده و یا صاحب فرزند شده‌اند را به خوش و بش با تازه عروس و دامادها و نو پدر و مادرهای این مجموعه‌ها گذراند.

در پایان این مراستم که در حرم مطهر احمد بن موسی (ع) برگزار شد، هدیه‌هایی نیز به کارکنانی که طی یکسال گذشته ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده‌اند اهدا شد.

استاندار فارس با اشاره برخی مشکلات معیشتی جوانان، درباره طرح خود برای حمایت از ازدواج جوانان این مجموعه توضیح داد: با تشکیل صندوق قرض الحسنه استانداری به ازای هر نفر از همکاران که در یک سال گذشته ازدواج کرده‌ مبلغی از جانب استاندار، سپرده‌گذاری می‌شود تا به عنوان تسهیلات قرض‌الحسنه به تناوب در اختیار کارکنانی قرار گیرد که ازدواج می‌کنند.

او از مدیران همه سازمانها هم خواست تا تشویق و تکریم جوانان را در این زمینه جدی بگیرند و طرح‌های پیشنهادی خود را ارائه کنند.

استاندار فارس ادامه داد: بسته‌ها و مشوق‌ها باید در ۲ دسته کارکنانی که به تازگی ازدواج کرده و آنهایی که صاحب فرزند شده‌اند به دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس ارائه کنند تا پس از بررسی در مسیر اجرا قرار گیرد.

او گفت: بنا داریم بهترین مشوق‌ها را معرفی و رقابت مثبتی ایجاد کنیم تا باعث ایجاد انگیزه در ازدواج جوانان و فرزندآوری در خانواده‌ها شود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار