چاپ کد خبر: 140145
25 فروردین 1403

وخامت حال ۱۰ مصدوم حادثه انفجار کوره آجرپزی در مرودشت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از وخامت حال ۱۰ مصدوم حادثه امروز انفجار کوره آجرپزی در مرودشت خبر داد.

انفجارگاز

مهرداد شریفی  ۲۴ فروردین با اعلام این خبر گفت: با اعلام وقوع این حادثه، ۴ دستگاه آمبولانس به محل وقوع حادثه اعزام و مصدومان به بیمارستان شهید مطهری مرودشت منتقل شدند.

وی افزود: با آمادگی کادر درمان بیمارستان شهید مطهری مرودشت، اقدامات اولیه نظیر برقراری راه هوایی، سرم تراپی، انجام پانسمان سوختگی، اعمال جراحی سرپایی، آزمایشات، دارو درمانی، سی تی اسکن و تریپل لومن برای مصدومان این حادثه انجام شد.

شریفی با اعلام اینکه تمامی مصدومان این حادثه، دچار سوختگی بالای ۵۰ درصد هستند، اضافه کرد: پس از انجام اقدامات ضروری در این مرکز درمانی و با توجه به وسعت سوختگی و وضعیت وخیم مصدومان، ۶ تن از مصدومان در کمترین زمان ممکن با اعزام بالگرد اورژانس هوایی و ۴ مصدوم نیز با اتوبوس آمبولانس به بیمارستان های سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین (ع) و فوریت‌های جراحی شهید رجایی منتقل شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه حال تمامی مصدومان وخیم است، یادآور شد: در حال حاضر، تمامی مصدومان در بخش‌های مراقبت‌های ویژه در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

ناشناس شنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۷:۱۹

وای یاخدا خودت رحم کن به این بندگان زحمتکش وغریب دورازشهرشون.الهی همشون خداوندشفابده. الهی آمین

آخرین اخبار