چاپ کد خبر: 125519
18 آبان 1402

وعده معاون استاندار فارس برای تغییر مدیرانی که چندین سال پُست دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: مدیرانی که سالیان زیادی را در یک پست هستند بدون در نظر گرفتن عملکرد، تغییر خواهیم داد تا یک پویایی در آن سمت ایجاد شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس

به گزارش اول فارس از شیراز، اسماعیل قزل سفلی در نشست دبیران مجمع مطالبه‌گران استان فارس گفت: جمهوری اسلامی خود از یک مطالبه‌گری شروع شد، مطالبه گری امام راحل (ره) که ادامه آن به انقلاب انجامید.

وی افزود: در بیانات مقام معظم رهبری نیز بارها به اهمیت مطالبه‌گری تاکید شده است، البته متاسفانه مطالبه‌گری در کشور ما خوب جا نیفتاده است، گفته شده است جهاد تبیین اما به جای تبیین، تکرار کرده‌ایم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: انتقاد با مطالبه گری تفاوت دارد، انتقاد صرفا بیان مشکل است، اما مطالبه‌گری شناخت مشکل، پیدا کردن راهکار، هموار کردن راه برای راهکار و بعد بیان مشکل است.

قزل سفلی در خصوص عملکرد دولت ادامه داد: دولت در حوزه مردمی‌سازی و استفاده از ظرفیت مردم هنوز به هدف مدنظر نرسیده است، ساختارهایی ایجاد شده است اما کافی نیست، در جلسات نیز از گروه‌های مردمی در تصمیم گیری‌ها استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: مجمع مطالبه‌گران استان فارس می‌تواند از فرصت ایجاد شده استفاده کند و مطالبه‌گری را از حالت عمومی به سمت فضاهای تخصصی و مسئله محور پیش ببرد، این مجمع باید یک اسیب‌شناسی از مدل‌های مطالبه‌گری انجام دهد، برسی کند کجا موفق و کجا ناموفق بوده‌است.

این مقام مسئول در جواب به انتقاد مطرح شده در خصوص تغییر برخی مدیران گفت: مدیرانی که سالیان زیادی را در یک پست و مقام هستند، وی را بدون در نظر گرفتن عملکرد تغییر خواهیم داد تا یک پویایی در آن سمت ایجاد شود.

نظر بدهید

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فال حافظ