• 05 / خرداد 1402 / 8:54
  • شناسه خبر : 112886

وعده جدید سرپرست جهاد کشاورزی برای باز پرداخت مطالبات گندمکاران

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه آمادگی دارد از سرمایه‌گذاران صنایع تبدیلی در حوزه گل محمدی، تهیه اسانس و عطر حمایت کند.
وعده های سرپرست وزارت جهاد کشاورزی" باز پرداخت مطالبات گندمکاران تا گل محمدی" در فارس
به گزارش اول فارس از شیراز، سیدمحمد آقامیری که روز پنجشنبه به استان فارس سفر کرده است، پس از بررسی مشکلات بخش کشاورزی در یازدهمین جشنواره گل محمدی و گلاب شهرستان داراب حضور یافت.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حاشیه جشنواره گل و گلاب شهرستان داراب در جمع خبرنگاران در رابطه با پرداخت مطالبات گندمکاران اظهار داشت: حداکثر از روز یکشنبه پرداخت مطالبات گندمکاران را شروع خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان مطالبات گندمکاران با اولویت مطالبات قدیمی‌تر انجام خواهد شد و با این مبلغ به صورت کامل تسویه حساب خواهیم کرد.

حمایت از سرمایه‌گذاران صنایع تبدیلی گل‌محمدی با همکاری کمیسیون کشاورزی مجلس

آقامیری در زمینه توسعه صنایع تبدیلی گفت: یک پنجم سطح زیر کشت گل محمدی در شهرستان داراب است و وزارت جهاد کشاورزی این آمادگی را دارد که از سرمایه‌گذاران صنایع تبدیلی در حوزه گل محمدی، تهیه اسانس، عطر و سایر محصولات تبعه آن حمایت کرده و از تسهیلات تبصره‌ای هم برای سرمایه‌گذاران استفاده کند.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که این وزارتخانه از صادرات محصولات گل محمدی هم حمایت خواهد کرد، بیان کرد: خوشبختانه کمیسیون کشاورزی مجلس حمایت قاطع از کشاورزان در حوزه تولید گل محمدی دارد و ما نیز به کمک مجلس از تولید و صادرات این محصول حمایت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

مرگ تلخ کودک ۱۰ ساله در شهر ششده فسا
هشدار بی سابقه در خصوص تخریب و قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی
بی خیالی مدیران استان فارس نسبت به خام فروشی «گل محمدی » در میمند

ثبت دیدگاه