چاپ کد خبر: 132791
8 بهمن 1402

ویدئوی حمله ۲ سگ ولگرد به یک کودک در یاسوج

حمله سگ به افراد در شهر یاسوج موضوع جدیدی نیست و روز به روز در حال افزایش است.

ظهر روز جمعه ۶ بهمن، دو سگ ولگرد در یکی از خیابان‌های شهر یاسوج، به کودکی ۹ ساله حمله و او را از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت کردند؛ اما گازگرفتگی نداشت.

ظهر روز جمعه ۶ بهمن، ماهان ۹ ساله که کلاس چهارم است، برای سر زدن به پدر خود که در مغازه مشغول کار بود، در حال عبور از یکی خیابان های شهر یاسوج مورد حمله دو سگ ولگرد قرار گرفته و زخمی می‌شود.

علی صالحی، پدر این کودک  در خصوص روز حادثه  گفت: ساعت ۱۱ ظهر روز جمعه ششم بهمن ماه ۱۴۰۲ هنگامی که پسر ۹ ساله ام برای سر زدن به مغازه در حال تردد از خیابان شهید خدابخش رستمی  یاسوج بود، ناگهان مورد حمله دو سگ ولگرد قرار می گیرد.

وی افزود: پس از شنیدن سر و صدای سگ ها و جیغ و دادهای فرزندم، مردم متوجه شده و به کمک فرزندم  شتافتند.

وی افزود: در پی حمله سگ ها، این حیوانات لباس ماهان را گرفته و او زمین خورده که از ناحیه دست و پا دچار مصدومیت شده است اما گازگرفتگی نداشت.

یادآور می شود که چند مدت پیش یک خبرنگار در شهر یاسوج نیز مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفت و همچنین ۲۱ آذرماه امسال نیز یک خانم مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفته است.

گفتنی است که حمله سگ به افراد در شهر یاسوج موضوع جدیدی نیست و روز به روز در حال افزایش است. با توجه به افزایش حضور سگ‌های ولگرد در سطح این شهر و هشدارهای لازم از سوی رسانه ها در این خصوص ضرورت دارد که دستگاههای متولی با نظارت پیگیری دستگاههای نظارتی تا دیر نشده و مرگ ناشی از حمله سگ های ولگرد رخ نداده برای این معضل چاره اندیشی کنند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

سزار یکشنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱

اونوقت یه عده نفهم هم میان نون واستخون برای به حسابا ثواب (که بیشتر گناهه)میدن به سگای ولگرد

منصوری یکشنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۴۷

به نظرمن این سگهارودرهرمنطقه ازمملکتمون باتمامی موشهای تهران همگی روجمع کنند به یاری خدا بفرستندچین .بجاش گوسفند بگیرن وبیارن ایران.اینجوری مشکل دوطرف حل میشه

آخرین اخبار