چاپ کد خبر: 81916
4 اردیبهشت 1401

ویژگی‌ جدید واتساپ در تازه ترین بروز رسانی نسخه‌های بتا

در بروزرسانی جدید واتساپ کاربران قادر خواهند بود تماس گروهی حداکثر ۳۲ نفره برقرار کنند.

 پیام رسان محبوب واتس اپ در چند ماه گذشته با معرفی ویژگی‌های جدید و مورد تقاضا در نسخه‌های بتای خود، بار‌ها خبرساز شده است.

این شرکت اخیراً تأیید کرده است که بسیاری از ویژگی‌های جدید مانند افزایش اندازه اشتراک‌گذاری فایل، واکنش‌ها از طریق ایموجی و امکان مخفی کردن آخرین بازدید از مخاطبین خاص به زودی در نسخه اصلی این اپلیکیشن در دسترس قرار خواهد گرفت. گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که واتس‌اپ به‌روزرسانی جدیدی را برای نسخه iOS منتشر کرده است که شامل پشتیبانی از تماس‌های ۳۲ نفره، رابط کاربری تماس‌های اصلاح‌شده و شکل‌های موجی می‌باشد.

ویژگی‌های جدید واتساپ در تازه ترین بروز رسانی نسخه‌های بتا

این به روزرسانی‌ها به نسخه iOS اضافه خواهند شد. تا کنون واتس اپ این امکان را به کاربران خود می‌داد که حداکثر با ۸ نفر تماس گروهی برقرار کنند. در بروزرسانی جدید کاربران قادر خواهند بود تماس گروهی حداکثر ۳۲ نفره برقرار کنند.

این ویژگی در گروه‌های واتساپ امکان پذیر خواهد بود. این پلتفرم همچنین نحوه نمایش شرکت کنندگان تماس بر روی صفحه را نیز تغییر داده است.

بروزرسانی جدید از اشکال موجی شکل برای کاربران در حال صحبت استفاده می‌کند. ویژگی جدید با نسخه به روز رسانی ۲۲.۸.۸۰ ارائه می‌شود و حجم آن برای آیفون ۱۰۹.۷ مگابایت است. انتظار می‌رود کاربران اندروید نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت کنند. این ویژگی برای کاربران دسکتاپ در دسترس نخواهد بود.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار