• 18 / اردیبهشت 1402 / 17:42
 • شناسه خبر : 111123

تست هوش | فقط ۲ درصد افراد می توانند این معمای ریاضی را حل کنند

حل پازل های ریاضی لذت بخش است اما نیاز به کار ذهنی دارد. این بازی های فکری به ما نیاز دارند که از توانایی های شناختی و همچنین تفکر خلاق خود استفاده کنیم. در نتیجه این موضوعات در گفتگوهای سالم مطرح می شوند. حتماً از قانون ریاضی در کلاس برای حل طیفی از مسائل و عبارات ریاضی استفاده کرده اید. در این مورد نیز همین امر صادق است.

یک تست هوش متفاوت| فقط 2 درصد افراد می تواننداین معمای ریاضی را حل کنند

در این گزارش  آموزش و سرگرمی اول فارس یک بازی فکری و تست هوش جالب برای تان آورده ایم. این معمای ریاضی را حل کنید که ۹۸ درصد شکست خورده است بازی فکری معمایی است که برای یافتن راه حل نیاز به راه های غیر متعارف دارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک رویکرد هوشمندانه و تفکر منطقی برای حل پازل های چالش برانگیز و پاسخ های آزاردهنده آنهاست. خوب، سعی کنید این معادله ریاضی را با تفکر عمیق حل کنید و در کمترین زمان پاسخ را بشکنید.

یک تست هوش متفاوت| فقط 2 درصد افراد می تواننداین معمای ریاضی را حل کنند

بازی فکری چیست؟
بازی های فکری معماهایی هستند که با تفکر جانبی قابل حل هستند. افرادی که از حل پازل‌های پیچیده و راه‌حل‌های آن لذت می‌برند، حتماً باید بازی‌های فکری را حل کنند. آیا خود را در حل این بازی های فکری چالش برانگیز متخصص می دانید؟ شما می توانید با حل بازی های فکری دانش و استعداد خود را مورد آزمایش قرار دهید. با این حال، ما راه حل زیر را برای مرجع شما ارائه کرده ایم.

لذت درست جواب دادن به معادله هم مقایسه نداره……درسته؟ یکی از این معماها که در رسانه های اجتماعی پرطرفدار بوده است، در اینجا با پاسخ داده شده است. در حالی که برخی از افراد ممکن است در یافتن پاسخ مشکل داشته باشند، برخی دیگر ممکن است فقط از قانون ریاضی ساده ای که در مدرسه یاد گرفته بودند استفاده کنند.

بازی فکری تست هوش: این معمای ریاضی را حل کنید که ۹۸ افراد در حل آن  شکست خورداند.
بازی های فکری خود حاوی این محلول هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مغز خود را در حالت فعال قرار دهید. بازی های فکری مفاهیم ساده ای هستند. اگر با دقت در مورد آن فکر کنید، راه حل ها را پیدا خواهید کرد. پازل ریاضی و پاسخ آن در اینجا ارائه شده است. اگر می خواهید ضریب هوشی خود را افزایش دهید، باید آن را امتحان کنید. بازی های فکری شما را دیوانه می کند، اما از راه حل آنها شگفت زده خواهید شد. به پازل زیر نگاهی بیندازید.

افراد بیشتری به بازی های فکری علاقه مند می شوند. مردم امروز آنها را جذاب می دانند. این کار ممکن است برای برخی افراد چالش برانگیز باشد، حتی در حالی که ممکن است برای برخی دیگر لذت بخش باشد. خوانندگان با افزایش تعداد بازی های فکری خلاقانه و خارق العاده در اینترنت گیج می شوند. تصاویر به درستی پاسخ ها را نشان نمی دهند. کاربران اینترنت گهگاه پس از مشاهده چنین تصاویری سعی می کنند به چالشی پاسخ دهند.

بنابراین می خواهید مهارت های ریاضی خود را آزمایش کنید؟

اکنون برای حل این چالش بازی فکری آماده شوید

بازی فکری تست هوش: این معمای ریاضی را حل کنید که ۹۸ درصد افراد قادر به حل آن نبوده اند.
یافتن پاسخ برای بازی های فکری، مهارت های تفکر، گوش دادن و خلاقیت شما را بهبود می بخشد. با این بازی های فکری خود را  ذهن و مغز خود را سم زدایی کنید، زیرا این چالش ها بهترین راه رفع استرس هستند.

پس همه چیز برای حل پازل آماده است؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

به طور کلی مانند تمام بازی های فکری، ما باید پاسخ را از پازل ارائه شده در این تصویر پیدا کنیم. تعداد کمی از مردم می توانند پاسخ را پیدا کنند، اما برخی ممکن است هنوز آن را دشوار بدانند. نگران نباشید ما تصویر راه حل را در زیر ارائه کرده ایم.

اگر هنوز نتونستید این معما را حل کنید نگران نباشید.اول فارس پاسخ درست را برای شما منتشر میکند، می توانید درستی پاسخ زیر را بررسی کنید.

۲ = ۵

۸ = ۲۰

۲۲ = ۵۵

۶ =؟

۲ × ۲.۵ = ۵

۸ × ۲.۵ = ۲۰

۲۲ x 2.5 = 55

۶ × ۲.۵ = ۱۵

عدد گم شده = ۱۵

یک تست هوش متفاوت| فقط 2 درصد افراد می تواننداین معمای ریاضی را حل کنند

شبیه به این ورزش مغزی، بازی های فکری سلامت روح و روان را ارتقا می دهند. این به بالا بردن سطح IQ افراد کمک می کند. پازل ها و بازی های فکری اول فارس  تفکر انتقادی و توانایی های تحلیلی را بهبود می بخشند. آنها باعث می شوند مغز ما به گونه ای کار کند که تمرکز و صبر را افزایش دهد.

مزایای حل بازی های فکری چیست؟
حفظ ذهن خود از طریق این بازی های فکری به شما امکان می دهد سطح استرس و خستگی را کاهش دهید. هزاران توهم، بازی فکری و پازل وجود دارد. سعی کنید مواردی را که در منطقه مورد علاقه شما هستند حل کنید و به مغز خود تمرین دهید. منطق را با هوش خود ترکیب کنید و پاسخ را بشکنید. دیگران را فریب دهید و ببینید چقدر سریع می‌توانند بازی‌های فکری را حل کنند.

شما می توانید استرس و خستگی خود را با شفاف نگه داشتن افکار خود در طول این بازی های فکری کاهش دهید. معماها، بازی های فکری و توهمات متعددی وجود دارد. سعی کنید مواردی را که در منطقه مورد علاقه شما قرار دارند حل کنید تا مغز خود را تمرین دهید. برای یافتن راه حل از منطق و هوش استفاده کنید. سعی کنید دیگران را فریب دهید تا ببینید چقدر سریع می توانند بازی های فکری را بفهمند.

حل پازل های ریاضی لذت بخش است اما نیاز به کار ذهنی دارد. این بازی های فکری به ما نیاز دارند که از توانایی های شناختی و همچنین تفکر خلاق خود استفاده کنیم. در نتیجه این موضوعات در گفتگوهای سالم مطرح می شوند. اول فارس پیشنهاد می کند  حتماً از قانون ریاضی در کلاس برای حل طیفی از مسائل و عبارات ریاضی استفاده کرده اید. در این مورد نیز همین امر صادق است.

حتما نظرتون را برای ما بنویسید

 

بیشتر بخوانید:

تست بینایی: فقط ۱ درصد مردم می توانندگربه پنهان در بین انسان ها را در ۱۵ ثانیه تشخیص دهند!
تست بینایی: عدد ۵ را زیر پنج ثانیه پیدا کنید؟ + پاسخ
تست بینایی؛ کدام سگ غمگین با بقیه متفاوت است ؟ پیدا کنید (+ پاسخ)

ثبت دیدگاه

 • مریم

  تاریخ : ۱۹ - اردیبهشت - ۱۴۰۲

  سلام
  چرا اینقدر جوابها پیچیده هستن
  جواب راحتتر هم میشه گفت
  هر عدد در ۲ ضرب شده بعد بعلاوه + نصف خودش شده
  این که بهتره