پیدا شدن زنی زخمی در اطراف شیراز که از چیزی خبر نداشت

پیدا شدن زنی زخمی در اطراف شیراز که از چیزی خبر نداشت

رئیس اورژانس ۱۱۵ فارس از نجات جان خانمی زخمی که تنها در بیابان‌های اطراف شیراز رها شده بود، خبر داد. به گزارش اول فارس از شیراز ، محمد جواد مرادیان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس اظهار کرد: در نیمه‌های شب، خانم جوانی گریان و با ترس فروان به مرکز اورژانس تماس گرفته […]

رئیس اورژانس ۱۱۵ فارس از نجات جان خانمی زخمی که تنها در بیابان‌های اطراف شیراز رها شده بود، خبر داد.

به گزارش اول فارس از شیراز ، محمد جواد مرادیان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس اظهار کرد: در نیمه‌های شب، خانم جوانی گریان و با ترس فروان به مرکز اورژانس تماس گرفته و درخواست امداد خواهی داشت و اظهار کرد که نمی‌داند کجا و به چه علت در بیایان حضور دارد و هیچ چیز را به خاطر نمی‌آورد و با بدن زخمی در بیابان رها شده است.

او تصریح کرد: کارشناسان مرکز ارتباطات اورژانس فارس جهت نجات جان مددجو، با تلاش فروان و پیگیری دقیق و مدیریت شده و پس از راهنمایی‌هایی تخصصی که به مددجو ارائه کردند متوجه می‌شوند که وی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و موفق به فرار شده است.

بیشتر بخوانید:

قتل فجیع مرد موتورسیکلت سوار در بلوار چمران شیراز

جریمه ۹۴۰ میلیونی تعمیرگاه خودرو در شیراز بعلت تقلب

مرادیان افزود: کارشناسان مجرب و آموزش دیده هدایت عملیات اورژانس فارس با ترفند‌های تخصصی موفق به مکان یابی و پیدا کردن موقعیت جغرافیایی مورد نظر شده و بلافاصله، اقدام به اعزام آمبولانس به محل فوریت می‌کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس اضافه کرد: در این خصوص بلافاصله هماهنگی‌های لازم با مراجع انتظامی ذیربط صورت گرفت.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات