چاپ کد خبر: 60437
20 تیر 1400

پیش‌بینی هواشناسی از رگبار و رعد و برق پراکنده دراستان فارس

هواشناسی

به گزارش اول فارس، مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: برای بعدازظهر امروز و پایان هفته در برخی مناطق شرق استان فارس شاهد رگبار و همچنین رعد و برق پراکنده خواهیم بود.
مهرداد قطره سامانی مدیرکل هواشناسی استان فارس در خصوص وضعیت جوی استان فارس، گفت: برای امروز یکشنبه آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در بعد از ظهر و اوایل شب وزش باد و نواحی جنوب شرق با احتمال رگبار پراکنده پیش بینی شده است.

او افزود:  برای فردا دوشنبه بیست و یکم تیرماه آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در بعد از ظهر و اوایل شب وزش باد پیش بینی می‌شود.

قطره سامانی ادامه داد: تا پنج روز آینده، آسمان استان صاف تا قسمتی ابری خواهد بود که این افزایش ابر بیشتر در بعد از ظهر‌ها است و در بعد از ظهر‌ها و اوایل شب وزش باد در اغلب نواحی پیش بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان فارس بیان کرد: همچنین در برخی نقاط نواحی جنوبی به خصوص جنوب شرق رگبار و رعد و برق‌های پراکنده در بعد از ظهر‌ها به ویژه از چهارشنبه تا اوایل هفته آینده پیش بینی می‌شود که متعاقبا اعلام می‌شود.

او گفت: کمینیه دمای امروز استان صفاشهر با ۱۵ درجه بالای صفر، بیشینیه دمای دیروز استان فراشبند، فورگ و قیروکارزین با ۴۶ درجہ بالای صفر، کمینه دمای امروز شیراز ۲۲ درجه بالای صفر و بیشینه دومای دیروز شیراز ۴۱ درجه بالای صفر بوده است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار