چاپ کد خبر: 124626
شنبه 6 آبان 1402

پیش بینی هواشناسی ایران از بارش ۵ روزه باران در برخی استان‌ها

پیش بینی هواشناسی ایران از بارش

سازمان هواشناسی از نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر، کاهش دما و بارش باران،‌ رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در برخی استان‌ها تا روز چهارشنبه خبر داد.

تسنیم:بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در شرق هرمزگان،‌ جنوب سیستان و بلوچستان و جزایر واقع در تنگه هرمز و دریای عمان بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است. امروز و فردا در سایر مناطق کشور جو آرامی حاکم است.

روز دوشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بارش روی می‌دهد. روز سه‌شنبه علاوه بر مناطق یادشده در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از مرکز، ارتفاعات کرمان،‌ جنوب استان‌های یزد، سیستان و بلوچستان و شمال فارس و روز چهارشنبه علاوه بر مناطق فوق در بخش‌هایی از غرب و شمال غرب و ارتفاعات مرکزی بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است، دریای خزر نیز روز دوشنبه مواج است.

بیشینه دمای امروز تهران ۲۶ درجه و آسمان آن صاف گاهی وزش باد در برخی ساعات غبار رقیق خواهد بود. مطابق پیش‌بینی سازمان هواشناسی روز چهارشنبه احتمال بارش پراکنده در پایتخت وجود دارد، در این روز بیشینه دمای تهران به ۲۱ درجه کاهش می‌یابد.

نحوه نگهداری گل برگ عبایی ، گیاه آپارتمانی زیبا و به شدت مقاوم

خیلی از شیرازی ها از این عکاسخانه قدیمی عکس یادگاری دارند

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

فال