چاپ کد خبر: 65481
5 شهریور 1400

پیش فروش قسطی خودرو های شاسی بلند مدیران خودرو با اقساط ۶۰ ماهه

مدیران خودرو 3

به گزارش اول فارس، شرکت خودروسازی مدیران خودرو ،پیش فروش خودروهای شاسی بلند و نیم شاسی چینی در شهریورماه ۱۴۰۰ را کلید زده است. قیمت این خودروها از حدود ۴۱۱ میلیون تا  حدود ۸۵۶ میلیون تومان است که با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت و الباقی در اقساط ۶۰ ماهه به فروش می رسد.

شرکت مدیران خودرو که طی سال های اخیر بر تولید و فروش خودروهای چینی متمرکز بوده است طرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام ویژه شهریورماه ۱۴۰۰ را آغاز کرده است.

در این طرح ۴ محصول این شرکت اعم از شاسی بلند ، نیم شاسی و استپ وی به صورت اقساطی و با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت به متقاضیان عرضه می شود.

شایان ذکر است متقاضیان این پیش فروش می توانند از تسهیلات هم بهره مند شوند و نرخ سود تسهیلات در این پیش فروش از ۱۸ تا ۲۱ درصد است و میزان تسهیلات نیز از ۵۰ تا ۷۰ درصد در نظر گرفته شده که متقاضیان برای آگاهی از جزئیات تسهیلات به سایت مدیران خودرو مراجعه کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار و گزارش های مهم روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از  اینجا  وارد شوید.

ارزان ترین محصول در این پیش فروش

ارزان ترین خودرو در این پیش فروش، ام وی ام ایکس ۲۲ است که ۴۱۱ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان قیمت دارد. متقاضیان با پرداخت ۲۰۵ میلیون و ۸۵۶ هزار  و ۵۰۰ تومان به عنوان پیش پرداخت این خودرو را حداکثر ۳۰ روزه تحویل گرفته و الباقی مبلغ خودرو را در اقساط ۶۰ ماهه پرداخت کنند.

شاسی بلند چینی

متقاضیان می توانند همین خودرو را با آپشن های بیشتر به قیمت ۴۹۸ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۴۹ میلیون و ۳۵۶ هزار و ۵۰۰ تومان در حداکثر ۳۰ روز کاری تحویل گرفته و الباقی مبلغ خودرو را نیز در اقساط ۶۰ ماهه بپردازند.

محصول دیگری عرضه شده در این پیش فروش ام وی ام ایکس ۳۳ است که به قیمت ۵۶۴ میلیون و ۳۵۳ هزار تومان با پیش پرداخت ۱۶۹ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان به متقاضیان در مدت حداکثر ۳۰ روز تحویل می شود و الباقی مبلغ را نیز باید در اقساط حداکثر ۶۰ ماهه به جساب مدیران خودرو واریز کرد.

مدیران خودرو 4

این محصول با آپشن های بیشتر به قیمت ۵۹۳ میلیون و ۳۵۳ هزار تومان فروخته می شود که خریداران باید ۲۹۹ میلیون و ۶۷۶ هزار و ۵۰۰ تومان از این مبلغ را به عنوان پیش پرداخت به شرکت واریز کرده و پس از تحویل خودرو – موعد تحویل این خودرو نیز حداکثر حدود ۳۰ روز است – الباقی مبلغ را در اقساط ۶۰ ماهه پرداخت کنند.

گران ترین محصول در این پیش فروش

ام وی ام ایکس 55

گران ترین محصول در این پیش فروش ام وی ام ایکس ۵۵ است که با قیمت ۸۴۱ میلیون و ۷۱۳ هزار تومان قابل خریداری است. از این مبلغ باید ۴۲۰ میلیون تومان آن را به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت مدیران خودرو واریز کرد و الباقی مبلغ در اقساط ۶۰ ماهه قابل پرداخت است. این خودرو با آپشن های بیشتر در همین پیش فروش، ۸۵۶ میلیون تومان قیمت گذاری شده و پیش پرداخت آن حدود ۸ میلیون بیشتر در نظر گرفته شده است.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید

888 شنبه , ۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

من پول ندارم نمیخرم خیلی گرونه. با این پول میشه رفت چین زندگی کرد

ناشناس شنبه , ۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

بلانسبت مردم عزیز. مگر مردم …. خورده اند این …. بی کیفیت را که قطعات یدکی انها اولا بسختی گیر میاد و درثانی با قیمتهای نجومی را با این قیمتهای بسیار کاذب بخرند. صب تا شب تبلیغ کنید و اگهی بدین هیچکس نمیخره. هرکس هم خریده سریع زیر قیمت اگهی فروشش گذاشته.

آخرین اخبار