• 18 / اردیبهشت 1402 / 7:19
  • شناسه خبر : 111064

چطور پیام‌ های پاک شده واتساپ WhatsApp را بخوانیم؟

قابلیت حذف پیام در واتس‌اپ یکی از ویژگی‌های کاربردی به شمار می‌رود که به کاربران اجازه می‌دهد در صورت منصرف شدن از ارسال پیام، آن را غیر قابل مشاهده کنند. اما گاهی نیاز داریم اون پیام های حذف شده را دوباره بازیابی کنیم.

چطور پیام‌ های پاک شده واتساپ WhatsApp را بخوانیم؟

به صورت کلی، دو مسیر اصلی برای پاک کردن پیام در واتس اپ وجود دارد. در روش اول، پیام‌ها تنها از روی حافظه داخلی دستگاه پاک می‌شوند؛ اما دیگر افراد در گفتگوهای شخصی یا گروهی امکان مشاهده پیام‌ها را همچنان خواهند داشت. در شیوه دوم حذف گفتگو در واتس‌اپ برای دو طرف صورت می‌گیرد؛ در‌نتیجه دیگر امکان مشاهده پیام‌ها برای هیچ‌کدام از طرفین گفتگو وجود نخواهد داشت.

به گزارش گروه تکنولوژی اول فارس ، گجت نیوز در این چنین نوشت: اگر شما هم یکی از کاربران پیام رسان WhatsApp هستید، حتما می‌دانید که در حال حاضر هیچ روش رسمی برای خواندن پیام های پاک شده واتساپ وجود ندارد. بدون شک قابلیت «حذف پیام‌ها» در این پلتفرم محبوبیت زیادی در میان کاربران پیدا کرده است، به ویژه زمانی که به طور اتفاقی چیزی را اشتباه می‌نویسید. گیرنده پیام همیشه می‌خواهد بداند که پیام پاک شده فرستنده چه بوده است، از این رو بیشتر افراد می‌خواهند بدانند که چطور می‌شود پیام های پاک شده واتساپ را خواند.

موردی که می‌خواهیم به بررسی آن بپردازیم قابلیت یا ویژگی جدید WhatsApp نیست، بلکه موضوع یک هک ساده است. پس با این اوصاف، تقریبا می‌توان حدس زد که تا به حال چیزی در مورد آن نشنیده باشید. به احتمال زیاد پس از کشف این قابلیت، آن را با دوستانتان در میان نخواهید گذاشت تا آن‌ها نتوانند پیام‌های پاک شده شما را بخوانند.

نحوه خواندن پیام های حذف شده واتساپ

در کمال ناباوری تمام چت‌ها و مکالمات متنی شما در تلفنتان ذخیره می‌شوند، آیا می‌دانید در کجای تلفن؟ برای دسترسی به تمامی پیام‌ها باید از قابلیت بکاپ WhatsApp استفاده کنید. قطعا همه چیز را در مورد پشتیبان گیری و کارهایی که می‌تواند انجام دهد می‌دانید.

چطور پیام‌ های پاک شده واتساپ WhatsApp را بخوانیم؟

 

بهتر است بدانید که اگر قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی – Backup & restore را فعال کرده باشید، به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. در غیر این صورت، اگر از اطلاعات شما در فضای ذخیره سازی ابری بکاپ گرفته نشود، در انجام این کار موفق نخواهید شد.

ساده‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که برنامه واتساپ را گوشی خود پاک کنید. سپس دوباره برنامه را نصب کنید و وارد حساب کاربری فعلی خود شوید. هنگامی که می‌خواهید وارد آن شوید، برنامه از شما می‌خواهد که داده‌های بکاپ قبلی خود از جمله تمامی چت‌ها را بازیابی کنید. در این قسمت شما می‌توانید هر محتوایی که می‌خواهید را بازیابی کنید.

توجه داشته باشید که شما باید قبل از آنکه WhatsApp فایل‌های بکاپ شما را آپدیت کند، این عمل را انجام دهید. زیرا تمام پیام ‌های اصلی از فایل بکاپ حذف می‌شوند. این روش در اکثر موارد جواب می‌دهد، اما تضمین قطعی وجود ندارد که شما حتما بتوانید پیام های پاک شده واتساپ را بخوانید.

بیشتر بخوانید:

قابلیت جدید واتس‌اپ برای ایجاد گروه ۵۱۲ نفری برای همه کاربران
یک ویژگی عالی واتساپ برای فعالیت همزمان در دو گوشی موبایل
قابلیت پرداخت‌ درون برنامه‌ای در واتساپ فعال شد

ثبت دیدگاه