• 08 / مرداد 1402 / 18:41
  • شناسه خبر : 117398

رقیب تازه نفس کامیون بنز دماغ دار مشهور از راه رسید+عکس

با ورود کامیون های جدید بهمن دیزل به بازار، کامیون های بنز دماغ دار ایران خودرو دیزل یک رقیب جدی و تازه نفس مواجه شدند.

به گزارش اول فارس ، کامیون های بنز در ایران مدتهای طولانی یکه تاز جاده ها بوده اند. از زمانی که اولین کامیون های نیمه سنگین ۹۱۱ بنز وارد چرخه تولید در شرکت ایران خودرو شدند – شرکتی که در آن زمان خاور نامیده می شد – حدود ۶ دهه گذشته است و سلطه این کامیون ها در جاده ها کمابیش ادامه داشته است.

فروشکامیون

در این مدت خودروهای باری و تجاری دیگری نیز در محدوده ۱۸ – ۱۹ تن در جاده ها و خیابان ها حضور داشته اند اما کامیون های بنز که به بنز دماغ دار مشهورند محبوبیت خود را حفظ کرده اند و کمتر رقیبی را در کنار خود مشاهده کرده اند.

شرایط مذکور اخیرا تغییر کرده و به تازه گی بهمن دیزل کامیون ۱۹ تن جدیدی را وارد بازار کرده است که می تواند به عنوان جایگزین بنزهای دماغ دار مشهور مطرح شود.

مدیرعامل بهمن دیزل درباره این کامیون ها این گونه توضیح داد: کامیون های امپاور ۱۹ تن جدیدی که از مردادماه تولید انبوه آن آغاز شد، می تواند وضعیت ناوگان جاده ای کشور را دستخوش تحولات مهمی قرار دهد.

کامیونامپاورجدید

این کامیون ها امپاور BD300 نامیده شده و رقیب کلیه کامیون های نسل قدیم موجود در کشور به شمار می رود. این خودرو در دو مدل باری و کمپرسی در بهمن دیزل تولید می شود. در حال حاضر ظرفیت تولید این خودرو روزانه ۵۰ دستگاه است و بر اساس نیاز بازار و بازخوردی که از استقبال مشتریان دریافت می کنیم می توانیم تیراژ تولید خود را به سرعت افزایش دهیم.

کامیونامپاور

به گفته حسین خضری کامیون ام پاور از یک موتور قدرتمند مدل کامینز ۶ سیلندر با توان تولید ۳۰۰ اسب بخار تولید شده است و در واقع محصول این شرکت قوی ترین کامیون باری ایران به شمار می رود.

موتور مذکور از پیشرانه های مشهور در صنعت کامیون محسوب می شود که استاندارد آلایندگی یورو ۵ را پاس کرده و به ترمز موتور تک زمانه نیز تجهیز شده است. گیربکس این خودرو هم از نوع ۸ سرعته فست دستی است. از دیگر مشخصات این خودرو می توان به وزن ناخالص مجاز ۱۹ تنی و وزن خالص ۵.۵ تنی آن اشاره کرد.

رقیب تازه نفس بنز دماغ دار از امکاناتی مثل رادار خط خوان، ترمز اضطراری، گرم کن آینه ،سیستم پخش مالتی مدیا و تعلیق دیفرانسیل بالنی برخوردار است.

علت جوش آوردن ماشین ؛ هنگام جوش آوردن ماشین چه کار کنیم؟

باورتان نمی شود غارتگران چه سَر تنها آتشدان سنگی ۲۰۰۰ سالۀ ایران آوردند+عکس

با عضویت در  کانالها زیر از اخبار اول فارس آگاه شوید

اشاره 1

 کانال تلگرام 

 کانال واتساپ 

در کانال ایتا

کانال سروش 

 کانال روبیکا

 کانال بله

بیشتر بخوانید:

دو کشته و مجروح در تصادف پراید با کامیون بنز در حسینی الهاشمی
شرایط و جزئیات جدید خرید وانت کارا و کامیون کشنده امپاور

ثبت دیدگاه