• 14 / شهریور 1402 / 21:53
  • شناسه خبر : 120260

کادوی ویژه رئیسی به « فرزاد بادپا » به سفارش استاندار فارس

رئیس جمهور ‌در نامه‌ای ‌به وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام موافقت با پیشنهاد استاندار فارس مبنی بر واگذاری زمین به فرزاد بادپا، خواستار انجام اقدامات لازم در این زمینه می‌شود.

کادوی ویژه رئیسی به « فرزاد بادپا » با پیشنهاد استاندار فارس
به گزارش اول فارس از شیراز، ‌استاندار فارس در نامه‌ای ‌به رئیس جمهور ‌با اشاره به دلاورمردی و فداکاری آقای بادپا که با توسل به ائمه اطهار (ع) و تحت عنایات الهی موفق به ناکام گذاشتن اهداف پلید تروریست های کوردل در آن حادثه تروریستی شد گفت: بر همین اساس و به منظور تقدیر و الگوسازی از مجاهدت ایشان، از آنجا که نامبرده فاقد منزل مسکونی است، مستدعی است در صورت صلاحدید دستور فرمایید تا یک قطعه زمین در شهر شیراز جهت احداث واحد مسکونی به صورت خارج از نوبت و رایگان به ایشان واگذار شود.

به دنبال تقاضای استاندار فارس، آیت الله رئیسی رئیس جمهور در نامه ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام موافقت خود با پیشنهاد استاندار فارس مبنی بر واگذاری زمین به فرزاد بادپا، خواستار انجام اقدامات لازم در این زمینه می‌شود.

به دنبال موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد مطرح شده، استاندار فارس به مدیر کل راه و شهرسازی فارس ماموریت داد که ظرف مدت دو هفته نسبت به تامین و واگذاری یک قطعه زمین بصورت رایگان به آقای بادپا اقدام کند.

فرزاد بادپا خادم حرم شاهچراغ (ع) در ۲۲ مرداد ماه و پس از حمله تروریستی به حرم احمد بن موسی (ع) توانست با فداکاری نیروی داعشی را پس از آنکه مسیر تروریست بر اثر تیراندازی نیروهای امنیتی سپاه تغییر کرد، زمین گیر کند.

۷ راهکار موثر در برخورد با همسر بد دهن

مطالب مرتبط

پزشکیان راه رئیسی را می رود یا راه خودش را؟

پوتین هنگام‌ نام بردن از شهید رئیسی متاثر شد(+ویدئو)

پیام تبریک استاندار فارس به دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب

نظرات

  • عباس

    تاریخ : ۱۴ - شهریور - ۱۴۰۲

    نوش جونش، دمشم گرم
    والو همه کس جرآت چنین حرکتی ندارن،
    زنده باشه????????????????