• 21 / تیر 1403 / 17:52
  • شناسه خبر : 148832

کاهش ساعت کاری ادارات استان فارس در شنبه ۲۳ تیر به دلیل گرمای هوا

ساعت کاری ادارات و سازمانهای استان فارس به دلیل ماندگاری گرمای هوا، شنبه ۲۳ تیر از ۶ تا ۱۱ اعلام شد.

به گزارش اول فارس، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: با استناد به دومین مصوبه کارگروه مدیریت مصرف انرژی استان، ساعت کار همه دستگاه‌های اجرایی استان (موسسات عمومی دولتی، غیردولتی و بانک‌ها، شنبه، ۲۳ تیر از ساعت ۶ صبح تا ۱۱ تعیین شده است
محسن نعمتی اعلام کرد: دادگستری‌های سراسر استان فارس هم تا پایان فصل اوج مصرف (شهریور ماه) در روز‌های پنجشنبه به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس افزود: بیمارستان‌ها، مراکز امدادی و اتفاقات، خدمات امداد جاده‌ای، مراکز خدمات بهداشتی و درمانی، اورژانس، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت‌کاری، آتش‌نشانی و مراکز انتظامی، بخش عملیاتی خدمات پست و تأمین کالا‌های ضروری هم شنبه، ۲۳ تیر باز هستند و باید طبق روال قبل ارائه خدمت کنند.
نعمتی تاکید کرد: مراکز تجاری پرمصرف با همکاری شرکت‌های توزیع برق و اصناف، زمینه کاهش مصرف برق را با هر روش ممکن از جمله تعطیلی این مراکز از ساعت ۱۱ تا ۱۷ فراهم کنند.

مطالب مرتبط

یک انتصاب دقیقه نودی در آموزش و پرورش استان فارس

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌های استان فارس از شنبه ۳۰ تیر تا چهارشنبه سوم مرداد

آتش سوزی وسیع در جنگل های کوهمره سرخی و جروق استان فارس ادامه دارد

نظرات

  • باهر

    تاریخ : ۲۲ - تیر - ۱۴۰۳

    خیلی از مغازه ها و میوه فروشی ها و سایر کاسبان هم لامپهای پرمصرف دارند و هم تعداد لامپهای انها زیاد هست و از روز هم محیط انها روشن تر هست.لذا بایستی تمهیداتی در نظر گرفته شود که انها حداقل در این شرایط بحرانی مصرف خود را به نصف کاهش دهند و این امر اجباری هم باشد.