• 17 / شهریور 1401 / 7:39
 • شناسه خبر : 94197

۵ ثانیه ای بگویید کدام مرد شوهر این زن است ؟!

بازها، تست ها، جداول و … همه سرگرم کننده هستند و هر کسی یک بازی فکری خوب را دوست دارد. شاید هیچ چیز سرگرم کننده‌تر از یک پازل تصویری نباشد.نیست.دانشمندان توانسته اند که بخش مهمی ازسمت راست مغز را شناسایی کنند که وظیفه آن حل بازی ها و چالش‌های فکری است.

تست روانشناسی یکی از ابزارهای سنجش سلامت روان است،تست‌روانشناسی مختلفی برای اهداف مختلف تهیه و تدوین شده‌اند،تست روانشانسی برای سنجش بسیاری از اختلالات و بیماری‌های روانی از جمله اضطراب، استرس و افسردگی استفاده می‌شود. تست روانشانسی برای سنجش بسیاری از مشکلات از جمله اضطراب، افسردگی و بیماری‌های روانی استفاده کرد.تست‌های روانشناسی در حوزه سنجش مشکلات روان‌شناختی از جمله تست افسردگی بک و تست اضطراب کتل از استاندارد بالایی برخوردار بوده است.

این چالش را در ۵ ثانیه حل کنید و اثبات کنید که به لحاظ هوشی نابغه اید. این گونه سوالات تصویری، ذهن شما را تمرین می دهد. مطالعات علمی نشان می دهد که انجام این نوع پازل ها راهی عالی برای جلوگیری از زوال عقل و سایر بیماری های مغزی است. درست مانند ماهیچه های موجود در بدن، اگر از مغز نیز استفاده نکنید، آن را از دست می دهید.

سوال هوش تصویری شناخت همسر

امروز ما یک پازل تصویری عالی داریم که قطعاً مغز شما را به شدت به چالش خواهد کشید. برای انجام این چالش، باید گوشی خود را بیرون بیاورید و تایمر را بر  روی ۵ ثانیه تنظیم کنید. سپس به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید آیا می توانید در ۵ ثانیه یا به عبارت دیگر بلافاصله تصویر همسر زن را شناسایی کنید.

چالش تصویری بالا واقعا ساده به نظر می رسد، درست است؟ مانند چیزی که در دوران کودکی در دبستان داشته اید. اما به خاطر داشته باشید که ذهن ما بدلیل بی توجهی به بدیهیات، نمی تواند به راحتی پاسخ را تشخیص دهد. پس با دقت به تصویر ذیل نگاهی بیندازید. یادتان باشد برای حل این پازل فقط ۵ ثانیه فرصت دارید. تنها پیدا کردن یک نشانه کوچک می تواند به شما کمک کند تا این پازل تصویری را حل کنید.با هم تصویر سوال هوش تصویری شناخت همسر را مرور می کنیم.

پاسخ سوال هوش تصویری شناخت همسر

حتما همه شما توانسته اید این معمای ساده را حل کرده باشید. پاسخ در جزئیات بود و احتمالا اگر شما جزئی نگر باشید می توانید این پازل را حتی در یک نگاه حل کنید. در تصویر زیر ما پاسخ را مشخص کرده ایم.

ورزش مغز با بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

امیدوارم از سوال هوش تصویری شناخت همسر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.منبع : چشمک

اگر شوهر این زن را شناختید برای ما بنویسید

مطالب مرتبط

این تست تصویری نشان می‌دهد که بهترین ویژگی‌ شخصیتی شما چیست؟

اگر می‌خواهید بدانید فردی متواضع هستید یا مغرور بگویید که در نگاه اول چه می بینید؟

تست شخصیت صبر و تحمل: هفت ثانیه به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید چه چیزی را در نگاه اول می‌بینید؟

نظرات

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  اونیکه گردن بند داره


 • محمدحسین

  تاریخ : ۱۹ - شهریور - ۱۴۰۱

  لباس زرده چون لباسش با خانمه سته


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  همون اولی چون مظلوم تره از زنش ترسیده


 • مهشید

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  بنظرم شخص اولی هست بخاطر خالکوبی


 • ....By

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  نفر سمت چپ آخری چون روی گردنش اول اسم این خانم رو که L هست تتو کرده


 • ....By

  تاریخ : ۱۸ - شهریور - ۱۴۰۱

  نفر سمت چپ آخری چون روی گردنش اول اسم این خانم رو که L هست تتو کرده


 • نعمت

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  نفری که لباس زرد داره، به دو دلیل یک ست لباس زرد، دوم اینکه بر روی لباس خانم علامت L هک شده و روی گردن مرد با رنگ آبی خالکوبی اسم خانم است که اولشL است


 • سعید

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  نفر وسط چون گردنبندش با دستبند خانم ست هستش


 • محمد

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  ,شخصی که وسط قرارگرفته


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  نفر وسط که گردنبند داره


 • بهنام

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  اونی که روی گردنش خالکوبی هست


 • مجتبی‌اقاجانی

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  همونی‌که‌از‌چپ‌اولی‌هستش