کشته شدن قاچاقچی مواد مخدر حین تعقیب و گریز در نی ریز+جزئیات

کشته شدن قاچاقچی مواد مخدر حین تعقیب و گریز در نی ریز+جزئیات

در تعقیب و گریز ماموران انتظامی و یک قاچاقچی در نی ریز ۱۹۵ کیلو تریاک از خودرو وی به دست آمد. به گزارش اول فارس،  فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز،  برابر اخبار و اطلاعات موثق از این که گروهی از قاچاقچیان حرفه‌ای اهل و ساکن یکی از روستاهای همجوار  قصد انتقال میزان قابل توجهی مواد مخدر […]

در تعقیب و گریز ماموران انتظامی و یک قاچاقچی در نی ریز ۱۹۵ کیلو تریاک از خودرو وی به دست آمد.

به گزارش اول فارس،  فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز،  برابر اخبار و اطلاعات موثق از این که گروهی از قاچاقچیان حرفه‌ای اهل و ساکن یکی از روستاهای همجوار  قصد انتقال میزان قابل توجهی مواد مخدر در وزنهای سنگین را از مسیرهای فرعی به یکی از شهرستانهای همجوار دارند، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی‌های لازم قضایی توسط این فرماندهی در قالب چند اکیپ به مسیرهای تردد قاچاقچیان اعزام شدند.
سرهنگ سیدمحمد یوسفی گفت: «ساعت ۶ صبح شنبه یکم خردادماه خودرو مورد نظر تحت کنترل نامحسوس قرار گرفت و وارد مسیر فرعی بعد از سد چشمه عاشق شد. در ادامه با استفاده از علائم هشداردهنده، به راننده پژو ۴۰۵ هشدار داده شد. اما وی هیچ توجهی به اخطار نکرد و مأموران با استفاده از موارد قانونی پس از شلیک هوایی و هشدارهای لازم، قصد متوقف کردن خودرو را داشتند. آنها به ناچار به سمت لاستیک خودرو شلیک کردند.»
وی افزود: «با توجه به پستی و بلندی محل، گلوله‌ای به قاچاقچی ۲۹ ساله اصابت کرد که منجر به فوت وی شد.»
فرمانده انتظامی نی‌ریز گفت: «در بازرسی از این خودرو، ۱۹۵ کیلو تریاک کشف شد. ضمناً یک دستگاه خودرو سمند که اسکورت وی بود توقیف و راننده آن دستگیر شد.»
مطالب مرتبط

لو رفتن اخـاذی‌های سریـالی از مردان ثروتمند با عکس و فیلم سیاه

جوانان ایران قربانیان شیشه تولیدی افغانستانی ها/دروغ می گویند

تلاش زوج جوان نی ریزی برای حفظ گونه های گیاهی در حال انقراض

نظرات