• 25 / اردیبهشت 1402 / 11:28
  • شناسه خبر : 111719

افشای بساط جدید برخی مدیران با میلیارد‌ها تومان هزینه از جیب شیرازی ها !

  • شورای شهر شیراز

سخنگوی شورای شهر شیراز گفت: تعدد همایش‌ها، اجلاس و اردو‌ها در اردیبهشت شیراز از یک طرف فرصتی برای ارتقای جایگاه شهر و از طرف دیگر آفتی است که هزینه‌های نجومی خود را به شهر تحمیل می‌کند.

به گزارش اول فارس از شیراز، محمدرضا هاجری در یکصد و پانزدهمین جلسه صحن علنی شورا، اظهار داشت: اردیبهشت شیراز، جاذبه ملی و جهانی به خود گرفته که افتخاری است برای شهر  شیراز که می‌تواند فرصت منحصر به فردی برای تولید ثروت در شهر و رونق صنعت گردشگری و زیارت، با فضایی پاک و زیبا و جاذبه‌های طبیعی دلربا باشد.

وی افزود: تعدد همایش‌ها، اجلاس و اردو‌ها در اردیبهشت‌ماه شیراز از یک طرف فرصتی برای ارتقای جایگاه شهر و از طرفی با برپایی همایش‌ها، اجلاس و اردوها آفتی است که هزینه‌های نجومی خود را به شهر تحمیل می‌کنند و نه تنها بر حجم تولید ثروت شهر نمی‌افزایند، بلکه ثروت موجود شهر را کاهش و صرف تفریح و تفرج خود می‌کنند.

سخنگوی شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه باید بررسی شود میلیارد‌ها تومان هزینه از جیب شهروندان شیرازی چه دستاوردی برای شهر داشته و دارد، گفت: سفر‌های خانوادگی به شهر و اقامت در هتل‌های گران‌قیمت با سرویس و خدمات ویژه، عادی نیست و احساس می‌شود روح حساسیت نسبت به بیت‌المال، جای خود را به احساس مال البیتی داده است. این در حالی است که بیشتر دنبال خودی نشان دادن بوده تا ظرفیت‌های شهر را مطرح و بر تولید ثروت شهر بیفزایند؛ لذا کسانی‌که دستشان به بیت المال می‌رسد، بهتر است هوشیار باشند و برای خوش‌گذرانی و دنیای دیگران به آخرت خود چوب حراج نزنند.

سیاست‌های ضروری مقابله و مبارزه با فساد، تبعیض و بی‌عدالتی و جلوگیری از ترویج رانت و رشوه و تورم، با هدف سلامت‌ سازی تمام دستگاه‌ها از دیگر موضوعات مورد اشاره سخنگوی شورای شهر شیراز  بود.

هاجری ادامه داد: امان از زمانی که مقابله و مبارزه با فساد تبدیل به ابزار و بهانه انتقام گیری، پرونده‌سازی، تحریف و تخریب رقیب و مخالف نظر و رأی ما باشد.

وی اضافه کرد: سلامت، صداقت و پاکی اعضای شورا و مدیران شهرداری شیراز، اظهر من الشمس است و تریبون داران نباید به گونه‌ای سخن بگویند که سلامت، صداقت و پاکی، تحریف و تخریب شود، چرا که آبرو و حیثیت اعضای شورا و مدیران شهرداری از سر راه نیامده که بعضی افراد لجوج با القائات ناصواب چوب حراج بر آن‌ها می‌زنند.

به گفته هاجری، شورا و شهرداری یک مجموعه مدیریت واحد شهری است که دو طرف باید در حفظ و صیانت آن تلاش کنند، اما متأسفانه بعضی معیار‌های اولیه حق گویی را رعایت نکرده و با القائات ناصواب، سوهان بر روح و روان اعضای شورا و مدیران شهرداری می‌کشند.

هرگز این جملات سمی را هنگام دعوا به همسرتان نگویید

تست بینایی و ورزش مغزی|تلاش کنید ۲ کلمه پنهان پشت تصویر چرخان را ببینید

بیشتر بخوانید:

توقیف خودرو ۱۵ میلیارد تومانی در یکی از محلات شیراز
عکس ۱۲۳ سال پیش شیراز : شاید ۲ درصد مردم بدونند اینجا کجای شیرازه !
شغل عجیب این مرد اصالتا شیرازی کُشتن هشت «نفر» در روز است

ثبت دیدگاه