• 03 / اسفند 1402 / 13:17
  • شناسه خبر : 135022

کشف انبار پر از گیربکس و موتور کامل ماشین های خارجی در یکی از دهات شیراز

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از یک انبار در یکی از روستاهای اطراف شیراز، انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۷۰ میلیارد ریال کشف شد.

سردار “رهام‌بخش حبیبی” در گفت‌وگو با اول فارس، اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات فنی از دپو کالای قاچاق در یک انبار در یکی از محله‌های شیراز مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی پس از انجام تحقیقات تخصصی و کسب اطمینان از درستی موضوع با اخذ مجوز از مرجع قضایی انبار مذکور را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه این عملیات ۱۰۸ دستگاه گیربکس، ۲۵ عدد موتور کامل خودروهای خارجی از جمله بنز و بی‌ام‌و، تعدادی سپر و لوازم یدکی خارجی قاچاق و فاقد مجوز قانونی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان، ارزش اموال کشف شده ۱۷۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این خصوص ۴ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

سردار “حبیبی” از برخورد قاطع پلیس با مفسدان اقتصادی و قاچاقچیان کالا تاکید کرد و گفت: از شهروندان می‌خواهیم هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند تا پس از بررسی و هماهنگی‌های لازم با اینگونه مجرمان برخورد قانونی صورت گیرد.

مطالب مرتبط

اعلام محدودیت های «تکراری» استانداری برای سیل اتباع افغانستانی در استان فارس(+ویدئو)

اطلاعیه محدودیت ترافیکی یکماهه در مسیر غرب به شرق بلوار چمران شیراز

مرگ ۵ نفر بر اثر بیماری هاری در شیراز

نظرات