چاپ کد خبر: 74824
23 بهمن 1400

کلاهبرداری گسترده از مردان با وعده صیغه شدن توسط دو خواهر شیرازی

خواهران

خواهران کلاهبردار میلیاردی در شیراز دستگیر شدند

رئیس پلیس فتا استان از دستگیری دو خواهر جوان که با عنوان صیغه‌ و همسریابی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کردند خبر داد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ “حشمت سلیمانی”  در تشریح این خبر اظهار داشت: تعداد زیادی از شهروندان شیرازی به پلیس فتا مراجعه و بیان کردند با مشاهده موضوعاتی همچون “صیغه و دوست‌یابی” در شبکه‌های اجتماعی واتساپ و تلگرام مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند که بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

وی ادامه داد: شکات در اظهارات خود بیان داشتند که پس از برقراری تماس، مجرم مبلغ ۵ میلیون ریال وجه به عنوان بیعانه و یا ثبت نام از آنان اخذ و دیگر جوابگو تماس تلفن آنها نبوده است.

رئیس پلیس فتا استان گفت: کارشناسان با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهمان که دو خواهر جوان بودند را در یکی از محله‌های شیراز شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ “سلیمانی” با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی اولیه به کلاهبرداری ۲ میلیارد ریالی از ۴۰ شهروند شیرازی اقرار کردند، عنوان داشت: کاربران هرگز فریب اینگونه موضوعات را در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی تلگراو و وات‌ساپ نخورند و در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا و یا با شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ با کارشناسان در میان بگذارند.

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

آخرین اخبار