چاپ کد خبر: 123694
21 مهر 1402

وحشت آفرینی و گردن کشی لات های « اتباع » در روز روشن که خوابش را هم نمی دیدیم !

تعدادی از افراد مشهور به اتباع خارجی که جوی از رعب و وحشت به راه انداخته بودند ضربات هولناک چماق را بر سر جوانی فرود آوردند که سر کوچه ای ایستاده بود. طولی نکشید که شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفتند

وحشت آفرینی و گردن کشی لات های « اتباع » در روز روشن

عکس برای قشنگی است

رکنا نوشت:  ساعت ۱۱ شامگاه ۱۱  مهر ۶ جوان تبعه خارجی درحالی که سوار بر دو دستگاه موتورسیکلت بودند وارد خیابان توس ۳۳ شدند و با چوب و چماق به تخریب خودروهای پارک شده پرداختند. آن ها که جوی از رعب و وحشت به راه انداخته بودند ضربات هولناک چماق را بر سر جوانی فرود آوردند که سر کوچه ای ایستاده بود. طولی نکشید که شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفتند و ماجرای هجوم ترسناک موتورسواران چماق به دست را اطلاع دادند.

دقایقی بعد و با توجه به اهمیت مقابله با شرارت و گردن کشی،گروهی از نیروهای انتظامی به فرماندهی سرهنگ جواد یعقوبی(رئیس کلانتری سپاد)عازم محله کشف شدند و با دستورات ویژه سرهنگ احمد نگهبان(رئیس پلیس مشهد)تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی عاملان تخریب خودروها آغاز کردند.آن ها همچنین فرد مجروح را به مرکز درمانی انتقال دادند و به بررسی دوربین های ترافیکی پرداختند.تحقیقات مقدماتی نیروهای اطلاعات و امنیت عمومی کلانتری بیانگر آن بود که مهاجمان خشن از اتباع خارجی هستند که به دلیل نامعلومی از مکان دیگری به بولوار توس آمده اند و دست به تخریب خودروهای شهروندان زده اند.

با شناسایی ۶تن از عاملان ناامنی و شرارت،دستور دستگیری آنان از سوی مقام قضایی صادر شد و عوامل انتظامی در عملیاتی ضربتی و هماهنگ،مخفیگاه متهمان را به محاصره درآوردند، اما سرکرده آن ها در یک لحظه با مشاهده پلیس به پشت بام منازل مسکونی رفت تا از چنگ قانون بگریزد، اما نیروهای ورزیده انتظامی که متوجه ماجرا شده بودند به تعقیب وی پرداختند و برای اخطار قانونی به وی تیر هوایی شلیک کردند. در این هنگام بود که جوان۲۵ ساله با شنیدن صدای گلوله کنترل خود را از دست داد و از پشت بام منزل سقوط کرد.

این متهم تبعه خارجی در حالی که از ناحیه کمر دچار شکستگی شده بود توسط نیروهای امدادی اورژانس به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت.

تحقیقات گسترده پلیس با دستورات قاطع قضایی برای دستگیری دیگر همدستان فراری وی همچنان ادامه دارد.

نظر بدهید

نشانه های حساسیت‌ های فصلی و آلرژی که آدم شاخ در می آورد

برچسب ها:
نظرات خود را برای ما ارسال کنید

عبداله جمعه , ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳

آنوقت یک عده شیرین عقلی میگن اینها هیچ مشکل امنیتی و اجتماعی ندارندوبایدازشون حمایت بشه

صحرا جمعه , ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳

یک پسر افغانی مرتب تو محله ما مزاحم خانم ها میشه .هیچ کس هم نیست جمعش کنه…خیلی پررو شدند

حبیب جمعه , ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

اگربه این مراحل پیش برودهمین امنیتی هم که توگشورداریم بایدازدست این افغانهای کذاب ازدست بدهیم تایک سال ایندایران بشود افغانستان خداربهمان رحم کند

آخرین اخبار